Kocaeli 450 bin çift ayakkabı suriye'ye gönderildi - Son Dakika

Kocaeli 450 bin çift ayakkabı suriye'ye gönderildi

25.10.2019 23:24

450 bin çift ayakkabı Suriye'ye gönderildiKocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ve Kızılay Kocaeli Şubesi'nin ortaklaşa yürüttüğü proje kapsamında, Kızılay'a bağışlanan 450 bin çift ayakkabı, denetimli serbestlikten yararlanan hükümlüler tarafından paketlenerek...

450 bin çift ayakkabı Suriye'ye gönderildi

Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ve Kızılay Kocaeli Şubesi'nin ortaklaşa yürüttüğü proje kapsamında, Kızılay'a bağışlanan 450 bin çift ayakkabı, denetimli serbestlikten yararlanan hükümlüler tarafından paketlenerek Suriye'ye gönderildi.

Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ve Kızılay Kocaeli Şubesi'nin beraber yürüttüğü proje kapsamında Kızılay'a yapılan bağışlarla toplanan 450 bin çift ayakkabı, denetimli serbestlikten faydalanan hükümlüler tarafından İzmit'te bulunan İnterteks Fuar Alanı'nda toplanıp, paketlendi. Erkek, kadın ve çocuk ayakkabıları, Suriye'de yürütülen Barış Pınarı Harekatı'nın ardından oluşturulan güvenli bölgede yaşayan ihtiyaç sahiplerine gönderilmek üzere TIR'lara yüklendi. Törene, Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Habip Korkmaz, Kızılay Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan ve denetimli serbestlikten faydalanan hükümlüler katıldı. Yola çıkacak TIR'ların önünde dua edenler, Suriye'ye gidecek olan TIR'ları asker selamıyla uğurladı.

Yaptıkları bu projenin kendileri için mutluluk verici bir iş olduğunu söyleyen Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Habip Korkmaz, Bugün burada çok hayırlı bir hizmetin yürütülmesine şahit oluyoruz. Denetimli Serbestlik Müdürlüğü'müz ile Kızılay Kocaeli Şubesi'nin birlikte hazırladığı ortak bir protokol çerçevesinde Kızılay'a bağışlanan 450 bin çift ayakkabının tasniflenmesi, paketlenmesi ve bunların adreslerine gönderilmesini yapıyoruz burada. Bu ayakkabılar, Barış Pınarı Harekatı sonrasında oluşturulan güvenli bölgede bulunan kardeşlerimize gönderilecek. Denetimli Serbestlik Müdürlüğü'müzün son zamanlarda yaptığı kamuya yararlı çalışmalardan bir tanesi de bu, biz bunlarla gurur duyuyoruz. Şu zamana kadar birçok güzel hizmetin içerisinde yer aldık, inşallah bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. dedi.

Kocaeli 450 bin çift ayakkabı suriye'ye gönderildi
Kocaeli 450 bin çift ayakkabı suriye'ye gönderildi
Kocaeli 450 bin çift ayakkabı suriye'ye gönderildi
Kocaeli 450 bin çift ayakkabı suriye'ye gönderildi

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kocaeli 450 bin çift ayakkabı suriye'ye gönderildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Meteoroloji'den 10 il için sağanak yağış ve kar uyarısı Trabzonspor'un eski yıldızı Marcelinho, 45 yaşında futbola döndü Sadakatsiz'in Asya'sı Cansu Dere'den aldatılma itirafı: Yabancı olduğum bir durum değil Kebap ustası, alacak-verecek tartışması yüzünden tütüncü tarafından silahla vurularak öldürüldü İbo Show'un merakla beklenen yeni bölüm konukları belli oldu ABD tarihinde bir ilk! Joe Biden'ın kabinesindeki isim Silivrili çıktı 24 yaşındaki genç kız, kaldığı rezidansta kendini asarak hayatına son verdi Kan donduran vahşet! Ünlü dizilerde çalışan set asistanını bıçakla öldürdüler, ormanda yakarak yok etmek istediler