Kocaeli 5. Kitap Fuarı - Son Dakika

Kocaeli 5. Kitap Fuarı

11.05.2013 17:09
Kocaeli 5. Kitap Fuarı, System.String[]

Kocaeli Büyükşehir Belediyesince bu yıl 5'incisi düzenlenen kitap fuarında, gazeteci Mehmet ali Birand'ın kişisel eşyaları sergilendi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesince bu yıl 5'incisi düzenlenen kitap fuarında, gazeteci Mehmet ali Birand'ın kişisel eşyaları sergilendi.

Uluslararası Fuar Merkezi'ndeki fuarda, ocak ayında hayatını kaybeden gazeteci Mehmet Ali Birand'ın kol saatleri, aldığı çeşitli ödüller, daktilosu, el yazısıyla tuttuğu notlar, renkli kravatları ve kitaplarının sergilendiği "anı köşesi" oluşturuldu.

Babasının eşyalarının sergilendiği alana gelen Umur Birand, burada yaptığı açıklamada, "Babam, bugün yaşıyor olsaydı, kendisine bu kadar değer verildiğini görse çok mutlu olurdu. Babam bugün, tüm Türkiye tarafından seviliyor ve anılıyorsa, iyi işler yapmış demektir" şeklinde konuştu.

Kocaeli'ye böyle bir nedenle gelmekten dolayı mutlu olduğunu anlatan Birand, yetkililere teşekkür etti. - KOCAELİ

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kocaeli 5. Kitap Fuarı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Gülben Ergen'den çok konuşulacak Seren Serengil itirafı: Zor günler değildi, çok güzeldi Eşiyle sokakta yürürken silahlı saldırıya uğrayan ayakkabıcı hayatını kaybetti Türkiye koronavirüs aşısında üçüncü adıma geçiyor Algı Eke'den magazin gündemini sarsan 'yasak aşk' itirafı: İğrenç bir şeydi Bir çocuk babası adam, evinde soğuktan donarak öldü Çıplak halde cansız bedeni bulunan fenomenin boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı 5 gün sonra ölü bulunan doktor, boynunun kırılması sonucu yaşamını yitirmiş Baba, kızını istismar eden genci eve çağırıp öldüresiye dövdü