Son Dakika Haberleri: AK Parti'nin En Genç Milletvekili Adayı Oyunu Kullandı

AK Parti'nin En Genç Milletvekili Adayı Oyunu Kullandı

9 ay önce

En genç milletvekili adayı olarak Türk siyaset tarihine geçen 18 yaşındaki Elifnur Bayram, oyunu kullandı. Bayram, yaptığı açıklamada "Hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Ak Parti'nin, Türkiye'deki en genç milletvekili adayı 18 yaşındaki Elifnur Bayram, Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde oyunu kullandı.

"İLK DEFA OYUMU KULLANDIM"

Ak Parti Kocaeli Milletvekili adayı liseden bu yıl mezun olan Elifnur Bayram, Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde 17 Ağustos Ortaokulu'nda 1121 nolu sandıkta oyunu kullandı. Seçimlerin vatana, millete hayırlı olması dileklerinde bulunan Elifnur Bayram, "İlk defa oyumu kullandım. Gençlere seçme ve seçilme hakkı verildiği bu seçimin inşallah vatanımıza, milletimize, kentimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Temennimiz güven ve istikrarın devamı yönünde" dedi. Genç vekil adayını gören vatandaşların bazıları Elifnur Bayramı tebrik etti.

CHP'NİN EN GENÇ ADAYI DA İLK KEZ OY KULLANDI

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül'ün oğlu, CHP'nin en genç milletvekili adayı İsmail Hakkı Gül de ilk defa oy kullandı. İsmail Hakkı Gül, oy kullanmaya Kemer ilçesi Arslanbucak Mahallesi'ndeki Mustafa Rüştü Tuncer İlkokulu'na babası Mustafa Gül ve daha önce 2 kez milletvekili adayı gösterilen annesi Neşe Gül ile geldi.

"18 YAŞINDA MİLLETVEKİLİ ADAYI OLARAK OY KULLANMAK BİR ŞEREF"

İsmail Hakkı Gül ise ilk oyunu milletvekili adayı olarak kullandığı için onur duyduğunu söyledi. İsmial Hakkı Gül, Birçok genç gibi benim de ilk oyumdu. İlk oyumu milletvekili adayı olarak kullandım. Çok önemli bir dönüm noktasındayız şu anda. Yarın inşallah hepimizin huzurlu ve mutlu uyanacağı bir gün olacak. Benim için de ülke tarihinin en önemli seçimlerinden birinde oy kullanmak ayrıca bir onur, milletvekili adayı olarak kullanmak ayrıca bir şeref oldu diye konuştu.




Polis Memurunun Ekip Otosunda Cinsel Saldırı Davası Sonuçlandı Avcılar'da Ücretlerini Alamayan Temizlik İşçileri İş Bırakınca Sokaklarda Çöp Yığınları Oluştu

Sebze ve Meyveden Sonra Balıkçılar da Tanzim Satış İstiyor