Kocaeli Başbakan Yardımcısı Işık Oyunu Kocaeli'de Kullandı - Son Dakika

Kocaeli Başbakan Yardımcısı Işık Oyunu Kocaeli'de Kullandı

2 yıl önce

Başbakan Yardımcısı Işık oyunu Kocaeli'de kullandıBAŞİSKELE(Kocaeli),(DHA) - BAŞBAKAN Yardımcısı Fikri Işık Işık ile eşi, Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde oylarını kullandı.

Kocaeli Başbakan Yardımcısı Işık Oyunu Kocaeli'de Kullandı, System.String[]

Başbakan Yardımcısı Işık oyunu Kocaeli'de kullandı


BAŞİSKELE(Kocaeli),(DHA) - BAŞBAKAN Yardımcısı Fikri Işık Işık ile eşi, Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde oylarını kullandı.


Başbakan Yardımcısı Fikri Işık ve eşi Nigar Işık, oylarını Kocaeli'nin Başiskele ilçesine bağlı Bahçecik Damlar İlkokulu 1043 nolu sandıkta kullandı. Fikri Işık seçimlerin demokrasi, ülke ve millet için hayırlı olması dileklerinde bulunarak, Türkiye demokratik olgunluğa ulaşmış bir ülke. Seçimlerden önce hangi tartışma olursa olsun, adaylar alanlarda hangi dili hangi ifadeleri kullanırsa kullansınlar oy verme günü Türkiye de büyük bir sükunet hakim olur. Çok nadir münferit olaylar dışında Türkiye'nin sandık huzurunu bana göre pek çok dünyadaki demokrasiyi kıskandıracak olgunluktadır. Bu aslında Türkiye'nin demokratik olgunluğunun da en önemli göstergesidir. Oyumuzu kullandık. İnsanlar sandıklara gelip oyunlarını kullanıyorlar. Bugün de inanıyorum ki büyük bir huzur içerisinde sükunet içerisinde ve büyük bir kardeşlik içersinde herkes gelecek ve oyunu kullanacak, demokratik tercihini yapacak ve bu tercih sonucunda Türkiye'de önümüzdeki 5 yıl hizmet edecek hem Cumhurbaşkanı ve TBMM seçilmiş olacak. dedi.


Siyasetçilerin yaptığı yanlışların halk tarafından sandıklarda düzeltildiğine defalarca şahit olduğunu söyleyen Bakan Işık, Ben Türkiye'de bugüne kadar halkın hiç yanlış yapmadığı inancındayım. Siyasetçilerin yaptığı yanlışın halk tarafından sandıklarda düzeltildiğine defalarca şahit olduk. Doğru yapan siyasetçinin sandıkta desteklendiğini ve ülkenin bu sayede demokratik yolda emin adımlarla yürüdüğüne inanan insanlardanım. Bu seçimde de halkımız en doğru kararı verecek. Seçime katılımın en iyi olmasını bekliyorum. Bütün halkımızın mutlaka ama mutlaka gelip oyunu kullanması, inandığı kişiye, partiye oyu vererek Türkiye'nin geleceğine katkı sunmasını istiyorum. Sonucun şimdiden şehrimiz, ülkemiz,milletimiz ve demokrasimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum. diye konuştu.

Kocaeli Başbakan Yardımcısı Işık Oyunu Kocaeli'de Kullandı

Haber Yayın Tarihi: 24.06.2018 11:38 Kaynak: DHASon Dakika

Vatandaş, deprem bölgesine gelen İmamoğlu'na çağrıda bulundu: Müteahhitler tutuklansın
Acun Ilıcalı çağrılara kulak verdi! Sosyal medya hesabından saat verip duyurdu Enkaz başındaki köpeğin, acı bekleyişi yürekleri dağladı

Son Dakika Haberleri