Kocaeli Büyükşehir Ailesi İftarda Buluştu - Son Dakika

Kocaeli Büyükşehir Ailesi İftarda Buluştu

30.05.2018 12:14
Kocaeli Büyükşehir Ailesi İftarda Buluştu

KOCAELİ(İHA) – Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin yönetici ve personeli, Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenen iftarda bir araya geldi.

KOCAELİ(İHA) – Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin yönetici ve personeli, Uluslararası Fuar Merkezi'nde düzenlenen iftarda bir araya geldi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi personeli, Ramazan ayı nedeniyle düzenlenen geniş katılımlı iftarda bir araya geldi. Uluslararası Fuar Merkezinde yapılan iftar programı tasavvuf müziği dinletisi ve Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Büyük salonda kurulan masalarda gerçekleşen iftarda Büyükşehir personeli kaynaşma imkanı da buldu. İftardan önce personele hitap eden başkan Karaosmanoğlu; "Biz birlikte büyük işler başardık, tüm personelimiz bizim için aynı değerdedir" dedi.

İftar programına Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nun yanı sıra Başkan Vekili Zekeriya Özak, Genel Sekreter İlhan Bayram, Genel Sekreter Yardımcıları Gökmen Mengüç, Doğan Erol, Mustafa Altay, Ali Yeşildal, Başkan Danışmanları Ömer Polat, Nermin Tol, Ulaşım Park AŞ. Genel Müdürü Yasin Özlü, Antikkapı AŞ. Genel Müdürü İslam Yücel, İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç, daire başkanları, şube müdürleri ve büyükşehir personeli katıldı. Binlerce kişinin katılımıyla yapılan iftarda 200 kişilik personelle çalışan Antikkapı da Büyükşehir ailesinin eksiksiz bir şekilde iftar yapmasını sağladı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin şehrin en büyük ailesi olduğuna değinen Başkan Karaosmanoğlu, "Bordrolu olarak şirketlerimizle birlikte 9 bin çalışanımız var. Aileleriyle birlikte 40-50 bin nüfuslu hizmet ailesiyiz. Anadolu'nun pek çok şehrinden daha fazla nüfusumuz var. Şükürler olsun ki bugüne kadar yoluyla, suyuyla, camisiyle fırınıyla, yaylasıyla Kocaeli'mizin her köşesine hizmet elimizin dokunmadığı köşe bucak yok. O eski, kokan sahillerinde asla oturulamayan, çay içilemeyen, spor ve piknik yapılamayan, dinlenilemeyen bir Kocaeli yok. Teremiz pırıl pırıl sahillerimiz var. İzmit körfezini tertemiz bir hale getirdik. Köylerimiz Avrupa'nın köylerinden daha güzel olacak dedik. Şükürler olsun ki suyu olmayan, yolu olmayan, çocuk parkı olmayan köyümüz yok" diye konuştu.

Yapılan hizmetlerin ekip ruhuyla tamamlandığını söyleyen Karaosmanoğlu, "Biz çaycımızla, temizlikçimizle, teknisyenimizle, mühendisimizle, operatörümüzle, şoförümüzle, memurumuzla hepsiyle büyük bir aileyiz. Bu ailenin her ferdi bizim için aynı kıymettedir. Yaptığımız işi en güzel şekilde yapacağız. Hangi işi yapıyorsak en güzelini, en kalitelisini yapacağız. Bunu başardığımız zaman, işimizi hakkıyla yaptığımız zaman, evlerimize helal lokma götürürüz. Bu kentin her geçen gün daha sağlıklı daha yaşanabilir bir kent olması için el birliğiyle çalışıyoruz. Birlikte güzel işler yaptık, daha güzelini de birlikte başaracağız. Görevinizi en güzel şekilde icra ettiğinizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür diyorum. Hayırlı iftarlar diliyorum" şeklinde konuştu. - KOCAELİ

YORUMLAR
500
'Küresel salgın liderlere hızlı ve net kararlar aldırıyor' 'Küresel salgın liderlere hızlı ve net kararlar aldırıyor' Türk teknoloji girişimcileri için CES 2023'te İstanbul Pavilyonu kurulacak Türk teknoloji girişimcileri için CES 2023'te İstanbul Pavilyonu kurulacak Yastık altı altınların ekonomiye kazandırılması için çalışmalar hızlandı: Hedef yıllık 100 ton (2) Yastık altı altınların ekonomiye kazandırılması için çalışmalar hızlandı: Hedef yıllık 100 ton (2)
Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Kocaeli Büyükşehir Ailesi İftarda Buluştu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement