Son Dakika Haberleri: Kocaeli'de Müşteri Dehşeti! "Buyrun Efendim" Demeyen Kuruyemişçiyi Bıçakladı

Kocaeli'de Müşteri Dehşeti! "Buyrun Efendim" Demeyen Kuruyemişçiyi Bıçakladı

3 gün önce

Kocaeli'de tatlı ve kuruyemiş satışının yapıldığı iş yerine gelen müşteri, "Neden buyrun efendim demiyorsun" diyerek tartıştığı iş yeri çalışanını bıçakladı.

 Kocaeli'nin Çayırova ilçesinde, tatlı ve kuruyemiş satışının yapıldığı iş yerine gelen adam, 'Neden buyrun efendim demiyorsun' diyerek tartıştığı iş yeri çalışanını bacağından bıçakladı.

"NEDEN BUYRUN EFENDİM DEMİYORSUN"

Pazar günü akşam saatlerinde Çayırova Fatih Caddesi'nde bulunan tatlı ve kuruyemiş satışının yapıldığı iş yerinde meydana gelen olayda, iş yerine gelen bir adam iş yeri çalışanı 20 yaşındaki Faruk Taşpınar'a 'Neden buyrun efendim demiyorsun' diyerek tepki gösterdi.

Kimliği belirsiz kişi daha sonra Faruk Taşpınar'ı dışarı çağırdı. İş yerinin önünde yaşanan tartışmanın ardından cebinden bıçağı çıkaran adam Faruk Taşpınar'ın sol bacağına sapladıktan sonra hızla olay yerinden koşarak kaçtı. Acı içerisinde kıvranan Faruk Taşpınar'ın yanına gelenler tampon yapması için peçete verdi. Taşpınar özel bir hastaneye götürülerek tedavi edildi

"İŞİNİ BİTİR ŞÖYLE GEL, SENİNLE GÖRÜŞECEĞİZ"

Taşpınar polise verdiği ifadesinde, İş yerine gelen kişiyi tanımıyorum. 'Buyurun efendim' demediğim için beni azarladı. 'İşini bitir de şöyle gel. Seninle görüşeceğiz' dedi.

Bir süre dışarı çıkmadım. Kişinin gitmediğini, dükkanın önünde beklediğini görünce mecburen dışarı çıktım. Dışarı çıkınca küfür etti, ben de elimle kendisini ittim. O sırada cebinden bıçağı çıkarıp sol bacağıma sapladı dedi. Polis, Faruk Taşpınar'ın şikayeti üzerine olayın ardından kaçan kişiyi yakalamak için çalışma başlattı.


YORUMLAR (21)
  • Miğfer480: bende öyle bi yerde çalıştım asgari ücret verirler kuruyemiş gelir pasta gelir baklava gelir hepsini taşırsın mağazaya günde 2 3 kez paspas atarsın sadece kendi bölümünle değil diğer bölümlerle de değil ilgilenmek zorundasın ayrıca mağaza sorumlusu ufak bi yanlışında herkesin içinde hakeret eder müşteriler bu niye pahalı bu niye böyle diye azarlar sabahtan akşama kadar pestilin çıkar ve bunu sadece asgari ücret karşılığında yaparsın o yüzden oraya gelen müşteriyi çalışan yoğunluktan farketmez bile insan hayatı bu kadar ucuz olmamalı bıçaklanan sadece asgari ücretle çalışan bi gariban ama dünyadaki en ucuz insan hayatı türkiyede Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Kocaeli'de Silahlı Çatışmada Ölen Gencin, Son Anları Ortaya Çıktı Kocaeli'de Kilez Deresi, Kimyasal Madde Yüzünden Maviye Boyandı

Sakarya'da Gece Yarısı Silahlı Kavga: 3 Ölü, 1 Yaralı Prof. Dr. Karatay Yine Ezber Bozdu: Fransız İhtilalinin Sebebi Halkı Tuzsuz Bırakmak!