Son Dakika Haberleri: Kocaeli'de Aranan 8 Kişi, Polis Uygulamasında Yakalandı

Kocaeli'de Aranan 8 Kişi, Polis Uygulamasında Yakalandı

5 gün önce

Kocaeli'de aranan 8 kişi, polis uygulamasında yakalandıKOCAELİ - Kocaeli'de okullar ve çevresinde yapılan huzur uygulamasında aran 8 kişi yakalanırken, 16 okul servisine de ceza kesildi.

Kocaeli'de aranan 8 kişi, polis uygulamasında yakalandı

KOCAELİ - Kocaeli'de okullar ve çevresinde yapılan huzur uygulamasında aran 8 kişi yakalanırken, 16 okul servisine de ceza kesildi.
Edinilen bilgilere göre, okul ve çevrelerinde alınacak tedbirler kapsamında Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Dairesi Başkanlığı koordinesinde ülke genelinde gerçekleştirilen "Okul çevreleri, okul servis araçları ve genel trafik denetimi uygulaması" Kocaeli'de de gerçekleştirildi. Asayiş Şube Müdürlüğü, TEM Narkotik Suçlarla Şube Müdürlüğü, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü, Çocuk Şube Müdürlüğü ve ilçe emniyet müdürlüklerinden toplam 144 ekipten 564 polisin katılımıyla yapılan huzur uygulamasında 2 bin 50 şahsın kimlik kontrolü yapıldı.
İl genelinde bulunan ilkokul, lise ve üniversite düzeyindeki 153 okulun çevresi ve yakınında bulunan kafe, internet kafe, restoran ve benzeri iş yerlerinde yapılan kontrollerde kimlik kontrolü yapılan şahıslardan basit yaralama suçundan aranan 1 kişi ile yoklama kaçağı olduğu tespit edilen 7 kişi yakalandı. Uygulama kapsamında kontrol edilen 448 okul servisinden 16'sına farklı sebeplerden dolayı toplam 6 bin 552 TL para cezası kesildi.
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 02:24 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Genç Adam, Sevgilisinden Ayrılmak İsteyince Cinsel Organından Oldu! Suriye'de Meydana Gelen Patlamada 3 Özel Harekat Polisi Yaralandı Karaköy'de Denize Düşen Bir Vatandaşın Kurtarılma Anı Kamerada Emekli Uzman Çavuş, Eşini Tabancayla Vurup İntihar Etti