Kocaeli'de belediye başkanları ve kurumların yetkililerinden "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek - Son Dakika

Kocaeli'de belediye başkanları ve kurumların yetkililerinden "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek

31.03.2020 14:24
Kocaeli'de belediye başkanları ve kurumların yetkililerinden

Kocaeli'de bazı belediye başkanları ve kurum yetkilileri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde başlatılan "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek verdi.

Kocaeli'de bazı belediye başkanları ve kurum yetkilileri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde başlatılan "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek verdi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, kampanyaya 2 aylık maaşını bağışladığını aktardı.

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi ise kampanyaya bir aylık maaşıyla destek verdiğini bildirdi.

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı kampanyayı desteklediğini belirterek, bir aylık maaşını bağışladığını kaydetti.

Sosyal medya hesabından bir aylık maaşını bağışladığını açıklayan Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, "Çok daha önce ilan etmiştim. Şimdi vereceğim yer belli oldu. Ben de 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' diyor, bir aylık maaşımı kampanyaya bağışlıyorum. Allah bir daha bu aziz milletimizi böyle bir musibete düçar etmesin." ifadelerini kullandı.

İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, kampanyaya destek kapsamında bir aylık maaşını bağışladığını duyurdu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kocaeli'de belediye başkanları ve kurumların yetkililerinden 'Milli Dayanışma Kampanyası'na destek - Son Dakika


Son Dakika

Ani bir kararla ayrılan Hadise ve Kaan Yıldırım sürpriz bir şekilde barıştı Antalya'daki balık ölümleriyle ilgili 10 işletme kapatılıp 2 milyon 598 bin lira ceza uygulandı Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ, kendisine saldıran bir kişiyi teşhis etti Fox TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma'ya sürpriz konuk Yürek burkan olay! Yardım istemek için geldiği muhtarlıkta kalp krizinden öldü Feci kazada bir aile paramparça oldu: Anne ve oğlu öldü, baba ağır yaralı 1,5 yıl önce trafik kazası nedeniyle öldüğü sanılan sürücünün başına mermi isabet ettiği ortaya çıktı Bakan Çavşuğlu'nun Alman mevkidaşıyla ortak basın toplantısına Mesut Özil diyaloğu damga vurdu