Kocaeli'de bir işçi, çatıdaki yangın söndürülürken sigara içti - Son Dakika

Kocaeli'de bir işçi, çatıdaki yangın söndürülürken sigara içti

2 ay önce

Kocaeli'nde onarımı yapılan bir çatıda yangın çıktı. Yangını söndürmek için müdahale edilirken çatıda sigara içen adam objektiflere yansıdı.

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde, çatının onarımı sırasında yangın çıktı. İtfaiye ekipleri alevleri söndürürken bir işçi ise aynı çatıda sigara içti.

YANGINI SÖNDÜREMEDİLER İTFAİYE GELDİ

Gölcük ilçesi Şirinköy Mahallesi'nde öğle saatlerinde bir evin çatısında, onarım çalışması sırasında yangın çıktı. İşçiler yangını söndüremeyince itfaiyeden yardım istedi. Bu sırada binada yaşayanlar dışarı çıktı. Yangına Gölcük ve İzmit'ten gelen itfaiye ekipleri müdahale etti.

SİGARA İÇTİ

İtfaiye ekipleri alevler içerisinde kalan çatıyı söndürdü. Söndürme çalışmaları sırasında çatıda bulunan bir işçinin sigara içtiği görüldü. 112 Acil ekibi, çatıdan inen işçilerin dumandan etkilenmiş olabileceklerini düşünerek sağlık kontrolünden geçirmek istedi. 3 işçi sağlık durumlarının iyi olduğunu belirterek hastaneye gitmedi. Yangının çıkış nedeninin belirlenmesi için çalışma başlatıldı.

Kocaeli'de bir işçi, çatıdaki yangın söndürülürken sigara içti
Haber Yayın Tarihi: 10.12.2019 02:50 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Son Dakika

Almanya Dışişleri Bakanı: Acil önlem alınmazsa Yahudiler ülkeyi kitlesel olarak terk edebilir
Koronavirüs ile ilgili tüyler ürperten görüntü! Hastanın kriz geçirdiği anlar kamerada Üç ay önce Elazığ'ı depreme karşı uyaran Naci Görür'den yeni açıklama: 5 bölge tetikte!

Son Dakika Haberleri