Son Dakika Haberleri: Kocaeli'de Palet Fabrikasında Yangın

Kocaeli'de Palet Fabrikasında Yangın

6 gün önce

Kocaeli'de palet fabrikasında yangın Fabrika alev topuna dönerken olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildiKOCAELİ - Kocaeli'nin Gebze ilçesinde bulunan bir palet fabrikasında yangın çıktı.

 Kocaeli'de palet fabrikasında yangın
Fabrika alev topuna dönerken olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi

KOCAELİ - Kocaeli'nin Gebze ilçesinde bulunan bir palet fabrikasında yangın çıktı. Fabrika alev topuna dönerken olay yerine Gebze ve çevre illerden çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.
Ola, Kocaeli'nin Gebze ilçesi Balçık Köyü mevkisinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre palet fabrikasında henüz öğrenilemeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı. Olayı gören vatandaşlar tarafından hemen itfaiye ekipleri haber verildi. Kısa sürede fabrikadaki yangın büyürken, olay erine Gebze ve çevre ilçelerden çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.
Alev topuna dönen fabrikada itfaiye ekiplerinin yangını söndürme çalışmaları de devam ediyor.

YORUMLAR


Bankanın Para Nakil Aracını Soyan İki Hırsız, Yaklaşık 2 Milyon Lira İle Yakalandı Yurtta Sopayla Dövdükleri Öğrenciyi Cep Telefonuna Çekip Sosyal Medyadan Yayınladılar

Sır Cinayet 2 Yıl Sonra Çözüldü! Yaşlı Kadın, Cinsel İlişki Sonrası 2 Kişi Tarafından Boğularak Öldürülmüş Sevgilisini Öldüren Katilin Savunması: Kızılay'a Senelerdir Kan Veren Biriyim!