Son Dakika Haberleri: Bunalıma Girip İntihar Eden Annenin Cesedi Bulundu

Bunalıma Girip İntihar Eden Annenin Cesedi Bulundu

8 ay önce İlandır

Kocaeli'nde, kızının kaybolması sonrası bunalıma giren anne, kayalıklardan denize atlayarak intihar etti. Arama çalışmaları sonrası bulunan ceset denizden çıkarıldı.

Kocaeli'nin Kandıra ilçesinde kayalıklardan denize atlayarak intihar ettiği iddia edilen Esra Ercömert'in (41) cesedi bulundu.

BUNALIMA GİREN KADIN İNTİHAR ETTİ

Ercömert'in, kızı Ecem Balcı'nın (17) kaybolması ve rahim kanseri nedeniyle bunalıma girdiği öğrenildi.ÇANTASINDAN 'HELALLİK' NOTU ÇIKTI

Kandıra Kaltalkayası mevkiinde önceki gün, deniz kenarındaki kayalıklarda Esra Ercömert'in çantası bulundu. Ercömert'in yazdığı notta herkesten hakkını helal etmesini istediği belirlendi.

Bunun üzerine hemen arama çalışması başlatıldı.

ÇOK SAYIDA EKİP ARAMA ÇALIŞMALARINA KATILDI

Sahil güvenlik, AFAD, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri, deniz polisi ve jandarma ekiplerinin katıldığı aramalarda, helikopterle kontrollerde bulunulurken, dalgıçlar da denizde arama yaptı.RAHİM KANSERİ OLDUĞU BELİRLENDİ

Dün yapılan aramalarda Esra Ercömert'in izine rastlanmadı. Bugün devam eden çalışmalarda Ercömert'in cesedi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Su Kazaları Engelleme Merkezi dalgıçlarınca bulunarak denizden çıkarıldı.

Esra Ercömert'in, boşandığı eşiyle birlikte yaşayan kızı Ecem Balcı'nın kaybolması ve rahim kanseri nedeniyle bunalıma girdiği öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.


YORUMLAR


ABD Başkanı Trump'tan Türkiye'ye Bir Tehdit Daha: Ne Olacağını Göreceksiniz Bursa-Ankara Karayolunda 12 Araç Birbirine Girdi: Ölü ve Çok Sayıda Yaralı Var

Son Dakika! Türkiye ve Fransa, ABD'nin Uygulamalarına Karşı Birlikte Hareket Etme Kararı Aldı