Son Dakika Haberleri: Kocaeli Doktor, Hastanedeki Odasında Ölü Bulundu

Kocaeli Doktor, Hastanedeki Odasında Ölü Bulundu

3 ay önce

Doktor, hastanedeki odasında ölü bulunduİZMİT'te bulunan Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Alikahya Yerleşkesi'nde görevli Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Tolga Yazıcı(41), hastanedeki çalışma odasında ölü bulundu.

Doktor, hastanedeki odasında ölü bulundu

İZMİT'te bulunan Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Alikahya Yerleşkesi'nde görevli Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Tolga Yazıcı(41), hastanedeki çalışma odasında ölü bulundu.

Olay akşam saatlerinde İzmit Alikahya Cumhuriyet Mahallesi'nde bulunan Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin Alikahya Yerleşkesi'nde meydana geldi. Hastanede odasına giren Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Tolga Yazıcı'dan yaklaşık 4 saat boyunca haber alamayan çalışma arkadaşları, odanın kilitli olan kapısını kırarak içeri girdi. Arkadaşlarını odada hareketsiz şekilde bulan sağlık çalışanları, yaptıkları kontrollerde Tolga Yazıcı'nın hayatını kaybettiğini belirledi.

Hastane personeli tarafından doktorun ölümünün şüpheli bulunması üzerine olay yerine polis ekipleri çağırıldı. Polis ekipleri, doktorun odasında olay yeri inceleme çalışması yaptı. Çalışmaların tamamlanmasının ardından Yazıcı'nın cansız bedeni hastanenin morguna kaldırıldı.

Yaşanan olayla ilgili açıklama yapak Kocaeli İl Sağlık Müdürü Şenol Ergüney, "Maalesef Alikahya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanemizde talihsiz bir olay yaşandı. Doktor arkadaşımızın hastanedeki çalışma odasında hayatını kaybettiğini öğrendik. Bundan sonraki süreçte ilgili soruşturma Cumhuriyet Savcılığı tarafından titizlikle yürütülecektir. Tıp dünyası olarak büyük bir üzüntü içerisindeyiz. Hayatını kaybeden doktor arkadaşımıza Allah'tan rahmet, acılı ailesine başsağlığı diliyorum" dedi.
Kocaeli Doktor, Hastanedeki Odasında Ölü Bulundu
Haber Yayın Tarihi: 27.04.2019 10:22 Kaynak: DHATrans birey katilinden iğrenç savunma: Bana, "Üç kişi toplu ilişkiye girelim" dedi TÜRES Başkanı: Bayram tatilinin 9 güne çıkarılmasına karşıyız Şezlong tartışmasında bir polis öldü, 2 kişi yaralandı!