Son Dakika Haberleri: Arabasını Tramvayın Önüne Park Etti, Ceza Kesmek İsteyen Zabıtanın Burnunu Kırdı

Arabasını Tramvayın Önüne Park Etti, Ceza Kesmek İsteyen Zabıtanın Burnunu Kırdı

1 ay önce

Kocaeli'de, tramvay yoluna aracını park eden sürücü, ceza kesmek için aracının fotoğrafını çeken zabıta memurundan fotoğrafı silmesini isteyerek, darp etti.

 Kocaeli'de, tramvay yoluna aracını park eden sürücü, ceza kesmek için aracının fotoğrafını çeken zabıta memurundan fotoğrafı silmesini isteyerek, darp etti. Burnu kırılan zabıta memuru Murat Fidan, kendisini darp edenler hakkında sikayetçi oldu.

HEMEN FOTOĞRAFINI ÇEKTİ

Olay, İzmit Şahabettin Bilgisu Caddesi'nde meydana geldi. Otogar istikametinden gelen tramvay Fevziye durağına doğru ilerlerken tramvay yoluna park edilen bir araç nedeniyle tramvay durmak zorunda kaldı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde zabıta memuru olarak görev yapan Murat Fidan, ceza kesmek için tramvay yolundaki aracın fotoğraflarını çekti.

7 GÜNLÜK RAPOR VERİLDİ

Yaklaşık 2 dakika sonra hafif ticari araç sahibi tramvay yolundan aracını çekince tramvay yoluna devam etti. Bu arada araç sahibi Tunç Ş. ve yanındaki arkadaşı zabıta memurunun çektiği fotoğrafı silmelerini istedi. Tunç Ş ve arkadaşı, fotoğrafı silmeyeceğini söylemesi üzerine zabıta memuru Murat Fidan'ı darp etti. Esnaf ve vatandaşlar araya girerek zabıta memurunu darp edenleri güçlükle engelledi. Burnu kırılan zabıta memuru Kocaeli Devlet Hastanesi'ne giderek tedavi oldu. Zabıta memuru Murat Fidan'a 7 günlük rapor verildi.


YORUMLAR


Havuç Ekranlara Dönüyor! Yapımcının Paylaştığı Fotoğraf Eski Havuç'un Kopyası Gibi Barzani'nin Adamından Kan Donduran Sözler: PKK Afrin'e Gitmeyen Militanı Kurşuna Dizdi

Afrin'de 2 Köy Daha Hainlerden Temizlendi! İşte Kurtarılan Bölgeler