Kocaeli Kitap Fuarı Açıldı - Son Dakika

Kocaeli Kitap Fuarı Açıldı

16.05.2015 13:09
Kocaeli Kitap Fuarı Açıldı, System.String[]

Kültür ve Turizm ile Milli Eğitim Bakanlıkları, Kocaeli Valiliği, Kocaeli Üniversitesi ve Sivil Toplum Kuruluşlarının katkılarıyla Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin gerçekleştirdiği 7'nci Kocaeli Kitap Fuarı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın katılımıyla açıldı.

Kültür ve Turizm ile Milli Eğitim Bakanlıkları, Kocaeli Valiliği, Kocaeli Üniversitesi ve Sivil Toplum Kuruluşlarının katkılarıyla Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin gerçekleştirdiği 7'nci Kocaeli Kitap Fuarı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın katılımıyla açıldı. Bu yıl 350 yayınevinin katıldığı fuarın açılışında konuşan Bakan Fikri Işık, her yıl büyüyen kitap fuarının bu yıl da büyük etkinliklerle buluşacağını söyledi.

Kocaeli 7'nci Kitap Fuarı, bugün Uluslararası Fuar Merkez'inde Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karasomanoğlu, kitap fuarı onur konuğu Nuri Pakdil'in katılımıyla açıldı.

'FUARIMIZ BÖLGESEL NİTELİK KAZANDI'

Fuarın her geçen yıl büyüdüğünü söyleyen Bakan Fikri Işık, "Her geçen gün büyüyen bu fuarımız bu yıl da büyük etkinliklerle buluşacak. Fuarımız artık bölgesel nitelik kazanarak Doğu Marmara'yı da kapsayacak. Bu yılın onur konuğu 7 güzel adamdan biri olan Nuri Pakdil. Fikirleri ile bizlere yol gösteren isimler ile kitap fuarında buluşmak ve tanımak bizim için çok güzel olacak" dedi.

SEÇKİN YAZARLAR FUARDA

Fuarda Nuri Pakdil, Sadık Yalsızuçanlar, Ayşe Kulin, Rasim Özdenören, Ahmet Taşgetiren, Ahmet Şimşirgil, Mustafa Armağan, Uğur Koşar, Hilmi Yavuz, Nihat Ergün, Hanefi Avcı, Hayati İnanç, Canan Karatay, BejanMatur, Engin Noyan, Sevda Türküsev, Sunay Akın, Talha Uğurluel, Senai Demirci, Yusuf Kaplan, Yavuz Bahadıroğlu, Mehmet Ali Bulut, Balçiçek İlter, Bülent Akyürek, Ceyhun Yılmaz, Erdal Demirkıran, İbrahim Tenekeci, Kahraman Tazeoğlu, Zahide Yetiş, Ahmet Ümit, Abdurrahman Dilipak, Doğan Cüceloğlu, İsmail KıIıçarslan, Kadir Mısıroğlu, Sibel Eraslan gibi yüzlerce seçkin yazar okurlarıyla buluşacak.

16-24 Mayıs tarihleri arasında açık kalacak olan Kocaeli Kitap Fuarı, bu yıl 350 yayınevi, 42 sahaf, 67 STK ve 450 etkinlikle 30 bin metrekarelik alanda kitap severleri ağırlayacak. Fuar her gün 10.30 ile 21.00 saatleri arasında ziyarete açık. - Kocaeli

Kocaeli Kitap Fuarı Açıldı
Kocaeli Kitap Fuarı Açıldı
Kocaeli Kitap Fuarı Açıldı
Kocaeli Kitap Fuarı Açıldı
Kocaeli Kitap Fuarı Açıldı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kocaeli Kitap Fuarı Açıldı - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Azerbaycan ordusu 21 köy ve 1 kasabayı işgalden kurtardı TFF Başkanı Nihat Özdemir: Yayın kuruluşla anlaşamadık, ihtarname gönderdik Ermenistan Dağlık Karabağ'da PKK'lı teröristleri ön safta kullanıyor Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Polis, intihara kalkışan genci bir anlık dalgınlığından yararlanarak kurtardı Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'a talih kuşu kondu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret