Kitap Fuarı'nın son gününde kitapseverler yoğunluğa neden oldu - Son Dakika

Kitap Fuarı'nın son gününde kitapseverler yoğunluğa neden oldu

22.05.2022 15:51

Kocaeli Büyükşehir Belediyesince düzenlenen 12. Kocaeli Kitap Fuarı'nın son gününde ziyaretçiler yoğunluk oluşturdu.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesince düzenlenen 12. Kocaeli Kitap Fuarı'nın son gününde ziyaretçiler yoğunluk oluşturdu.

Kocaeli Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen fuarın ziyaretçilerine, hafta sonu Sekapark'a akın eden vatandaşlar da eklenince alandaki otoparklar doldu.

Aralarında Prof. Dr. İlber Ortaylı, Hüseyin Hatemi ve Osman Pamukoğlu'nun da bulunduğu onlarca yazar ve şairin imza etkinliği ile söyleşine katılmak için alana gelmek isteyen ziyaretçilerin araçları, Sekapark'a alınmayarak bölgede oluşturulan ücretsiz otoparklara yönlendirildi.

Fuara girmek isteyenler, üst geçitler ile yazarların imza stantlarının önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Kocaeli Kitap Fuarı, bugünkü etkinliklerin ardından sona erecek.

YORUMLAR
500
Son dakika haberleri | Evlat direnişi bin 25'nci gününde kararlılıkla devam ediyor Son dakika haberleri | Evlat direnişi bin 25'nci gününde kararlılıkla devam ediyor Son dakika... Marmaris'teki orman yangını 4'üncü gününde (7) Son dakika... Marmaris'teki orman yangını 4'üncü gününde (7) Son dakika... Marmaris'teki orman yangını 4'üncü gününde (8) Son dakika... Marmaris'teki orman yangını 4'üncü gününde (8)
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kitap Fuarı'nın son gününde kitapseverler yoğunluğa neden oldu - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement