Son Dakika Haberleri: Kocaeli ve İstanbul'daki Hırsızlık Operasyonu

Kocaeli ve İstanbul'daki Hırsızlık Operasyonu

5 yıl önce

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Kocaeli ve İstanbul'da düzenlenen eş zamanlı operasyon kapsamında 13 kişi daha gözaltına alındı.

Kocaeli ve İstanbul'daki Hırsızlık Operasyonu, System.String[]
Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Kocaeli ve İstanbul'da düzenlenen eş zamanlı operasyon kapsamında 13 kişi daha gözaltına alındı.

Kocaeli Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, 2 gün önce 14 kişinin tutuklandığı operasyonla bağlantılı olarak İstanbul ve Kocaeli'de belirledikleri çeşitli adreslere operasyon düzenledi.

Yaklaşık 100 polisin katılımıyla ev ve iş yerlerinde yapılan aramada suç örgütü lideri Metin K'nın da aralarında bulunduğu 13 şüpheli gözaltına alındı.

-"Babama ne yapacaksınız-"-

Öte yandan, Kocaeli Emniyet Müdürlüğü'nün basın mensuplarına dağıttığı kamera kayıtlarında, ekiplerin yanlışlıkla zilini çaldıkları evin sahibine pişmaniye ikram ederek özür dilemesi yer alıyor.

Görüntünün devamında ekipler, babasını gözaltına aldıkları 3 yaşındaki çocuğa, "Babama ne yapacaksınız-" sorusu üzerine, "Babanla oyun oynuyoruz. Şimdi seninle beraber de oyun oynayacağız" şeklinde cevap veriyor.

Oğlu gözaltına alınan baba ise polise, "Bir baba olarak devletin kadar bu pisliklerden temizlenmesini istiyorum. Ben kendi çocuğumu durduramadım. Bir babayım, inanın ki ben sizden daha fazla şu pisliklerin temizlenmesini istiyorum. Temizleyin, elinizi ayağınızı öpeyim" diyor.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü'nce 2 gün önce düzenlenen operasyona 14 şüpheli tutuklanmıştı.

Muhabir: Şahin Oktay

Yayıncı: Kemal Kaymak - KOCAELİ


İşte Afrin'de YPG'lilerin Vurulma Anı! Hiç Bu Kadar Net Görüntülenmemişti Zeytin Dalı Harekatı'nda TSK'dan Müthiş Strateji: Sızma Girişimlerine Karşı Yatay Yönlü Harekat
Zeytin Dalı Harekatı'nın 4. Gününde YPG'yi Bozguna Uğratacak Hamle! Bordo Bereliler, Sahaya İniyor