Kocaeli Yusuf Islam Kocaeli Kitap Fuarı'na Katıldı - Son Dakika

Kocaeli Yusuf Islam Kocaeli Kitap Fuarı'na Katıldı

14.05.2017 17:02

Yusuf İslam Kocaeli Kitap Fuarı'na katıldıFaruk KIYAK/İZMİT(Kocaeli), (DHA) - KOCAELİ Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği Kocaeli 9. Kitap Fuarı'na katılan Yusuf İslam kitabını imzaladı.

Yusuf İslam Kocaeli Kitap Fuarı'na katıldı

Faruk KIYAK/İZMİT(Kocaeli), (DHA) - KOCAELİ Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği Kocaeli 9. Kitap Fuarı'na katılan Yusuf İslam kitabını imzaladı.

İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Cat Stevens Müslüman olduktan sonra Yusuf İslam adını aldı. Yusuf İslam, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği Kocaeli 9. Kitap Fuarı'nın konuğu oldu. 'Neden Hala Gitar Taşıyorum' adlı kitabının imza gününe katılan Yusuf İslam okurlarıyla buluştu. Okurlarının yoğun ilgisi ile karşılaşan Yusuf İslam okurları ile fotoğraf çektirirken, sohbet etti. Yusuf İslam getirilen poster ve albüm kapaklarını da imzaladı. Uzun kuyrukların oluştuğu imza gününde okurları Yusuf İslam ile tanışmanın mutluluğunu yaşadı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Yusuf İslam'a tablo hediye etti.

Kocaeli Yusuf Islam Kocaeli Kitap Fuarı'na Katıldı
Kocaeli Yusuf Islam Kocaeli Kitap Fuarı'na Katıldı
Kocaeli Yusuf Islam Kocaeli Kitap Fuarı'na Katıldı
Kocaeli Yusuf Islam Kocaeli Kitap Fuarı'na Katıldı

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kocaeli Yusuf Islam Kocaeli Kitap Fuarı'na Katıldı - Son Dakika


Son Dakika

Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Hafta sonu için kritik uyarı! Sahra Çölü'nden gelen toz bulutu tüm ülkeyi etkisi altına alacak Hafta sonu için kritik uyarı! Sahra Çölü'nden gelen toz bulutu tüm ülkeyi etkisi altına alacak ABD'nin yaptırım hamlesine Rusya'dan misilleme! 6 yaptırım kararıyla birlikte 6 isim de kara listede ABD'nin yaptırım hamlesine Rusya'dan misilleme! 6 yaptırım kararıyla birlikte 6 isim de kara listede Anne olmak için gün sayan oyuncu Şilan Makal, hamilelik pozlarını paylaştı Anne olmak için gün sayan oyuncu Şilan Makal, hamilelik pozlarını paylaştı Kayalıklar arasında sıkışmış halde bulunan yaşlı kadın yaşamını yitirdi Kayalıklar arasında sıkışmış halde bulunan yaşlı kadın yaşamını yitirdi Çocuklar Duymasın'ın Orçun'u Alp Eren Khamis kocaman oldu! Gururlandıran haberini Zeyno Günenç verdi Çocuklar Duymasın'ın Orçun'u Alp Eren Khamis kocaman oldu! Gururlandıran haberini Zeyno Günenç verdi