Talihsiz Adam, "Kocam Evde Yok" Mesajıyla Gittiği Evde Kabusu Yaşadı - Son Dakika

Talihsiz Adam, "Kocam Evde Yok" Mesajıyla Gittiği Evde Kabusu Yaşadı

11.01.2019 10:15

Antalya'da inşaat sektöründe danışmanlık yapan A.Y., daire satışı sırasında tanıştığı kadının "Kocam evde yok, 4 günlük işe çıktı" mesajıyla gittiği evde, dövülüp gasbedildi.

Antalya'da emlak sektöründe çalışan R.D.B. adlı kadın, inşaat sektöründe danışmanlık yapan A.Y.'yi (49) "Kocam iş gezesinde" diyerek, eve çağırdı. Davet üzerine eve giden A.Y., kadın ve kadının erkek arkadaşı Bayram Ali Demir tarafından dövülüp, cüzdanı gasbedildi.

"KOCAM EVDE YOK, 4 GÜNLÜK İŞE ÇIKTI"

Olay, Pazartesi günü Kepez ilçesi Sütçüler Mahallesi'nde yaşandı. Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği'ne şikayetçi olan A.Y., bir inşaat şirketinde danışmanlık yaptığını, 2 ay önce daire satışı sırasında tanışıp, arkadaş olduğu R.D.B. adlı kadının kendisine 'Kocam evde yok, 4 günlük işe çıktı' diye mesaj atıp, eve çağırdığını anlattı.

SOPAYLA İÇERİ GİRDİ

Davet üzerine eve gittiğini, R.D.B.'nin kendisini kapıda öperek karşıladığını belirten A.Y., bu sırada elinde sopayla içeri giren ve daha sonradan kadının erkek arkadaşı olduğunu öğrendiği Bayram Ali Demir'in başına sopayla vurduğunu öne sürdü. A.Y., Demir'in kendisini tehdit ederek, içinde 500 TL ve kredi kartlarının bulunduğu cüzdanı ile başkasına ait 3 adet senet ve babasına ait veraset ilamını aldığını söyledi. Görüntü ve ses kaydını da alan ikilinin, kendisine 3 adet boş senet imzalattırdığını bildiren A.Y., çiftin son olarak da 5 bin TL istediklerini belirtti.

SUÇÜSTÜ YAKALANDILAR

A.Y.'nin şikayeti üzerine polis, 5 bin TL'yi almaya gelen ikiliyi suçüstü yakaladı. Gözaltına alınan ikili, ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi. R.D.B. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılırken, Bayram Ali Demir tutuklandı.

Talihsiz Adam, Kocam Evde Yok Mesajıyla Gittiği Evde Kabusu Yaşadı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Talihsiz Adam, 'Kocam Evde Yok' Mesajıyla Gittiği Evde Kabusu Yaşadı - Son Dakika

YORUMLAR (74)
  • Garip: Ulan tezgahı kuran kadın onu nasıl serbest bırakmışlar gasp var hürriyeti alı koyma var darp var eger olayın aslı böyle ise Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • Garip: Ulan tezgahı kuran kadın onu nasıl serbest bırakmışlar gasp var hürriyeti alı koyma var darp var eger olayın aslı böyle ise Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Eşinin doğum yaptığını öğrenen Hoffenheim'lı Grillitsch, maçı bırakıp hastaneye gitti Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Ronaldo'nun sevgilisi yaşadıkları tutkulu aşkı anlattı: Cristiano tam bir bomba Putin de Türkiye'nin kararlılığını anladı! Karabağ sözleri dengeleri değiştirecek cinsten Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağa saldıran kadın kameralara yakalandı Yolcu otobüsünde 17 yaşındaki genç kızı izleyerek mastürbasyon yapan muavin tutuklandı