Koçarlı'da 2018 Yılı Planlama Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

Koçarlı'da 2018 Yılı Planlama Toplantısı Yapıldı

13.12.2017 09:06
Koçarlı'da 2018 Yılı Planlama Toplantısı Yapıldı

Aydın’ın Koçarlı ilçesinde 2017 yılı değerlendirme ve 2018 yılı planlama toplantısı geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

Aydın'ın Koçarlı ilçesinde 2017 yılı değerlendirme ve 2018 yılı planlama toplantısı geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

Koçarlı'da iş ve işlemlerin etkin ve verimli yürütülmesi, kurum kapasitelerinin arttırılması, faaliyetlerin gözden geçirilmesi ve değerlendirilmesi ayrıca ihtiyaç duyulan faaliyet ve sektörlerde gerekli inceleme ve değerlendirmelerin planlı ve programlı bir şekilde yapılabilmesi için geniş katılımlı toplantı düzenlendi.

Koçarlı Kaymakamı Fırat Çelik, yaptığı açıklamada yürütülen iş ve işlemlerin planlanması, koordine edilmesini, etkin ve verimli yürütülmesini sağlamak adına düzenlenen toplantının bu çerçevede yapıldığını belirtti.

Toplantıya katılan üyeler ve muhtarlar toplantının verimli geçtiğini belirterek yapılan ve yapılacak iş ve işlemlerin Koçarlı için hayırlı olmasını temennisinde bulundular.

Toplantıya Kaymakam Fırat Çelik, Belediye Başkanı ve Koçarlı Ziraat Odası Başkanı Mutlu Öztürk, ilçe kurum daire amirleri, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Serkan Yılmaz, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Hakan Akın, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı M. Ali Memiş, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı ve Esnaf Kredi Kooperatifi Başkanı İlker Aşkın, Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Şenol Şahin, Kamyoncular Kooperatifi Başkanı M. Sezer Aksoy ve muhtarlar katıldı. - AYDIN

Aydın'da kayıp kişi öldürülmüş halde sazlık alanda bulundu Aydın'da kayıp kişi öldürülmüş halde sazlık alanda bulundu Bu defa kurt değil sokak köpekleri, yetiştiricilerin korkulu rüyası oldu Bu defa kurt değil sokak köpekleri, yetiştiricilerin korkulu rüyası oldu CHP'yi Hüseyin Yıldız, Jes'lere Karşı Nöbet Tutan Köylülerle Birlikte: 'Mezeköy'e Karışmayın' CHP'yi Hüseyin Yıldız, Jes'lere Karşı Nöbet Tutan Köylülerle Birlikte: 'Mezeköy'e Karışmayın'
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Koçarlı'da 2018 Yılı Planlama Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement