Son Dakika Haberleri: Demet'in Tek Rakibi Eşi!

Demet'in Tek Rakibi Eşi!

4 gün önce

Başarılı iş adamı Okan Kurt, hobi olarak başladığı DJ'liği ilerletip sahne almaya başladı.

Demet'in Tek Rakibi Eşi!, System.String[]

Haftasonu Uludağ'da, sonrasında İstanbul'da Marmara Üniversitesi'nin partisinde Dj kabinine geçen Okan Kurt, çaldığı setlerle büyük ilgi görüyor.

Kulaklıkları takıp DJ'lik yapmaya başlayan patronlar kervanına Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt da katıldı. Dünyada da pek çok ünlü iş adamının hobi olarak yaptığı DJ'liğe ilgisi olan Okan Kurt, aldığı eğitimin ardından gecelerde sahne almaya başladı.

Başarılı iş hayatının yanında hobisini geliştirerek Dj'lik yapmaya başlayan Okan Kurt hafta sonu Uludağ 'da, ardından da İstanbul Caddebostan'da bulunan Sensation Kulüp'te Marmara Üniversiteli gençler için set başına geçti. Yoğun ilgiden dolayı içeri giremeyenlerin olduğu 400 kişilik mekanı dolduranları doyasıya eğlendiren Okan Kurt, gördüğü ilgiden çok memnun olduğunu söyledi.

Hobi olarak yaptığı Dj performansları çok beğenildikten sonra bir çok mekandan teklif gelmesi üzerine Dj 'lik eğitimi almaya başlayan Okan Kurt, sezon boyunca Sensation Klup 'de Dj performansı sergileyecek.


YORUMLAR


NATO Güvenlik Duvarını Türkiye İle Koruyacak İstanbul'da Trafik Canavarları Yine Sahnede

Ece Erken, Demet Akalın ile İbrahim Kutluay'ın Ayrılık Sürecini Anlattı: Kıyafetlerini Dışarı Attılar 25 Kuruşa Alıp İşportaya Çıkardıkları Ürünlerden 5 Bin Lira Kazanıyorlar