Kocasına kızan Hanife, sosyal medyadan dekolteli pozunu paylaştı - Son Dakika

Kocasına kızan Hanife, sosyal medyadan dekolteli pozunu paylaştı

26.01.2021 15:42

Ekranda koca ararken şöhreti yakalayan Hanife Gürdal, bir dargın bir barışık ilişkisini yürütmeye çalıştığı kocasıyla yine kavga etti. Kavga sonrası sosyal medyadan dekolteli fotoğrafını paylaşan Hanife'nin gönderisinin altına "Kemal'e inat orasını burasını açmış" şeklinde yorumlar yapıldı.

Bir döneme damga vuran izdivaç programları ile adını duyuran gelin adayı Hanife, sürpriz bir karara imza atarak sosyal medya hesabından kocası Kemal Ayvaz'la birlikte çektirdiği bütün fotoğrafları sildi. Daha önce de kocasından boşanacağı haberleriyle gündeme gelen Hanife, bu kararından vazgeçmiş ve kocasına bir şans daha vermişti.

"KEMAL'E İNAT ORASINI BURASINI AÇMIŞ"

Kocasıyla fotoğraflarını silen Hanife, son olarak 2019 yılına ait bir fotoğrafını paylaşıp "Ömür uzun bir yol" notunu düştü. Kısa sürede çok sayıda beğeni alan gönderinin altına "Yine Kemal'le kavga etmiş ve Kemal'in hoşlanmayacağını bildiği halde yine ona inat orasını burasını açmış", "Kız sen yine mi ayrıldın Kemal'den?", "Trabzon lu bir adamla geçinmek çok zor" şeklinde yorumlar yapıldı.

İşte Hanife'nin o paylaşımı;

Kocasına kızan Hanife, sosyal medyadan açık saçık fotoğrafını paylaştı
Kocasına kızan Hanife, sosyal medyadan dekolteli pozunu paylaştı

Son Dakika Magazin Kocasına kızan Hanife, sosyal medyadan dekolteli pozunu paylaştı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (20)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Fenerbahçe, 28 şampiyonluk için resmi hamleyi yaptı İçişleri Bakanlığı'ndan sokak kısıtlaması açıklaması! Nereler açık olacak? Beşiktaş-Gaziantep FK maçı başladı! Canlı Anlatım Sinop'ta haftalık vaka sayısı 7 günde iki katına çıktı Bakan Koca, illere göre haftalık vaka sayısının güncel halini paylaştı 'Tecavüzcü Coşkun' lakaplı Coşkun Göğen'e ilginç soru: O sahnelerde kadın oyunculara karşı bir şey hissettiniz mi? Eminönü'ndeki yoğunluğu anlatan muhabire canlı yayında küfür! Apar topar yayından çıktılar Engelsiz Türkiye Partisi ve Büyük Türkiye Partisi kapatıldı