Kocasinan, 2012'ye Meclis Toplantısıyla Başladı - Son Dakika

Kocasinan, 2012'ye Meclis Toplantısıyla Başladı

02.01.2012 19:00
Kocasinan, 2012'ye Meclis Toplantısıyla Başladı, System.String[]

Kocasinan Belediye Meclisi, Başkan Bekir Yıldız yönetiminde gündemindeki maddeleri görüşerek karara bağlamak üzere 2012 yılının birinci oturumunun birinci birleşimini gerçekleştirdi.

Kocasinan Belediye Meclisi, Başkan Bekir Yıldız yönetiminde gündemindeki maddeleri görüşerek karara bağlamak üzere 2012 yılının birinci oturumunun birinci birleşimini gerçekleştirdi.

Başkan Bekir Yıldız'ın teklifiyle Kocasinan Belediye Meclisi'nin her ayın ilk pazartesi toplanması kararlaştırılırken, meclis başkanıyla üyelerine, imar, denetim, plan ve bütçe komisyon üyelerine ödenecek huzur hakkına zam yapılmazken mevcut haliyle, başkan aylık ödeneğinin 1/3-ü olan 81,6 liranın aynı kalması, gelecekte, memur maaş katsayısındaki artış kadar değişiklik sağlanması oy birliğiyle kabul edildi.

Yapılan seçimlerde, Denetim Komisyonu üyeliklerine Mustafa Kükürtçüoğlu, Kahraman Tuncel ve Selahattin Yılmaz seçildi.

Kocasinan Belediyesi'nde çalışan sözleşmeli 47 personelin 2012 yılında da sözleşmelerinin yenilenmesi oybirliğiyle kararlaştırıldı.

- KAYSERİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kocasinan, 2012'ye Meclis Toplantısıyla Başladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Koronaya yakalanan Cemal Enginyurt, helallik istedikten sonra sitem etti: İnsan değilsiniz Son Dakika: Emre Belözoğlu, Fenerbahçe'nin resmen sportif direktörü oldu Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden Vestel, iki İngiliz beyaz eşya firmasını satın aldı İstanbullunun yıllardır beklediği Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosu açıldı Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler: Sende zerre kadar yürek varsa eşimle ilgili değil, benimle ilgili konuş Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Charlie Hebdo dergisinin skandal karikatürüne sert tepki: Ahlaksızlar, namussuzlar İnşaatta elleri ve ayakları bağlı bulunan kız itiraf etti: Her şeyi kendim planladım Turizm sektöründen istifa edip Manisa'ya yerleşen girişimci hem kendi hem de köylünün hayatını değiştirdi