Kocasinan'da Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi Yenileniyor - Son Dakika

Kocasinan'da Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi Yenileniyor

22.07.2019 10:42
Kocasinan'da Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi Yenileniyor, System.String[]

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi'nde yapılacak olan yollar, çevre düzenlemesi ve park alanlarında incelemelerde bulundu.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi'nde yapılacak olan yollar, çevre düzenlemesi ve park alanlarında incelemelerde bulundu. Daha yaşanabilir ve daha konforlu bir Kocasinan için çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirten Başkan Çolakbayrakdar, "Her yaptığımız hizmetler, hemşerilerimizin huzuru ve refahı içindir." dedi.

Kocasinan Belediyesi, gerek park ve yol çalışmalarıyla gerekse kentsel dönüşüm projeleriyle, ilçede yaşayan vatandaşlara daha konforlu ve daha güzel bir çevre sunmak için çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor. Bu doğrultuda 'Yeni Kocasinan'ı adım adım şekillendiren Başkan Çolakbayrakdar, Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi'nde de adım adım gezerek, saha çalışması gerçekleştirdi. Yaptığı incelemeler esnasında mahalle sakinlerinin hatırını sormayı da ihmal etmeyen Başkan Çolakbayrakdar, vatandaşların ilgisiyle karşılaştı.

Kocasinan Belediyesi olarak ilçe genelinde bir yandan yeni işleri yaparken bir yandan da çevre düzenlemesi, yenileme, yol yapımı ve kaldırım çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerine dikkat çeken Başkan Çolakbayrakdar, "Vatandaşlarımızın isteklerini birebir dinliyor, elimizden geldiği ölçüde talepleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Bölgenin ihtiyacı olan parklar, yollar ve çevre düzenlemesi ile ilgili tüm çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte mahallenin çehresi de değişecek. Program dahilinde tüm mahallelerimizde değişim, dönüşüm çalışmaları hızla sürecek. Amacımız, Kocasinan sakinlerimize yakışır bir ilçe hazırlamak ve vatandaşlarımızın daha mutlu ve daha huzurlu bir şekilde her türlü konforu hizmetlerine sunmaktır." ifadelerini kullandı.

Vatandaşların daha konforlu bir ilçede yaşamaları için yoğun gayret sarf ettiklerini belirten Başkan Çolakbayrakdar, "Her yaptığımız hizmetler, hemşerilerimizin huzuru ve refahı içindir" diyerek sözlerini noktaladı.

Hoca Ahmet Yesevi Mahalle Muhtarı Mehmet Benli ise mahalleye yapılan yatırımlardan dolayı Başkan Çolakbayrakdar'a teşekkür etti. - KAYSERİ

Kocasinan'da Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi Yenileniyor
Kocasinan'da Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi Yenileniyor

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Kocasinan'da Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi Yenileniyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Davutoğlu saldırı sonrası ona seslenmişti! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Selçuk Özdağ'a geçmiş olsun telefonu Milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu koronavirüse yakalandı İş insanından şoke eden iddialar: 2 aracımı alıp geri vermedi, müstehcen sitelerde telefon numaramı paylaştı İki kız kardeş, kendilerinden telefon numarası isteyen şahsı evire çevire dövdü Sağlık Bakanlığı yetkilisi: 15 Mart'ta 27 milyon kişiyi aşılamamız halinde kısıtlamaların büyük bölümünü kaldırmayı planlıyoruz Milyonlarca emekliye müjdeli haber: Maaşlarla birlikte ek ödemelere de zam yapıldı Tunceli'nin Ovacık ilçesinde kar kalınlığı 1,5 metreyi buldu! Ev ve araçlar kardan görünmez hale geldi Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu