Kocasinan Okulları İlaçladı - Son Dakika

Kocasinan Okulları İlaçladı

07.09.2012 16:41
Kocasinan Okulları İlaçladı, System.String[]

Kocasinan Belediyesi yeni eğitim-öğretim yılı için belediye sınırları içinde kalan okulları ilaçladı.

Kocasinan Belediyesi yeni eğitim-öğretim yılı için belediye sınırları içinde kalan okulları ilaçladı.

Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, geleceğin sahibi çocukların sağlıklı mekanlarda eğitim almasını sağlamak amacıyla Kocasinan Belediyesi sınırlarındaki bütün okulları eğitim ve öğretim sezonu başlangıcında ve sömestr tatilinde olmak üzere yılda iki kez ilaçladıklarını kaydetti.

Okulları, haşere ve bulaşıcı mikroplardan temizleyerek, öğrenciler için sağlıklı eğitim ve öğretim mekanları oluşturmayı istediklerini vurgulayan Başkan Bekir Yıldız, " Okullarda; sınıf, yemekhane, yatakhane, bodrum, kazan dairesi ve tuvaletleri ilaçlayıp, dezenfekte ediyoruz. Temiz ve sağlıklı çevre oluşturmak için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Yeni eğitim ve öğretim yılında bütün öğretmen, öğrenci ve idarecilerimize başarılar diliyorum. Allah zihin açıklığı versin. " dedi.

Veteriner Müdürü Şaban Özdemir de; okullarda patojen mikroorganizma taşıyabilen haşereleri ve enfeksiyon yeteneğine sahip mikroorganizmaları, çocuklara zarar veremeyecek şekilde etkisiz hale getirmek amacıyla okulları çeşitli şekillerde ilaçladıklarını kaydetti.

(SK)

07.09.2012 16: 17: 40

TSI

NNNN - KAYSERİ

Kocasinan Okulları İlaçladı
Kocasinan Okulları İlaçladı
Kocasinan Okulları İlaçladı
Kocasinan Okulları İlaçladı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kocasinan Okulları İlaçladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürüyor! Gubadlı kent merkezi Ermenistan'ın işgalinden kurtardı Erol Bulut'tan dikkat çeken şampiyonluk temennisi: Umarım sezon sonuna kadar namağlup gideriz Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü F.Bahçe'den müthiş geri dönüş! Trabzonspor'u net skorla mağlup ettiler