Son Dakika Haberleri: Kocasının cinsel organını kesti!

Kocasının cinsel organını kesti!

13 gün önce

ABD'de 56 yaşındaki bir kadın 61 yaşındaki eşini sandalyeye bağlayarak cinsel organını kesti. Dehşete düşüren olayın nedeni ise öğrenilemedi.

Kocasının cinsel organını kesti!, System.String[]

ABD'nin Güne Karolina eyaletinde salı günü sabaha karşı 4 sularında meydana gelen olay, kanlar içindeki James Frabutt'un polise ve sağlık ekiplerine haber vermesiyle gün yüzüne çıktı.

61 yaşındaki James, karısı Victoria tarafından zorla alıkoyulduğunu, sandalyeye bağlandığını ve bıçakla cinsel organının kesildiğini ileri sürdü. Korkunç olaya sebep olan konu ise şimdilik bilinmiyor.

Polis memuru Jason Wank'ın açıklamasına göre, ilkyardım çağrısı çiftin Newport'taki Murdoch Yolu'nda bulunan evinden sabaha karşı 4 sularında geldi.

SAĞLIK DURUMU BİLİNMİYOR

Olay yerine hemen polis ve sağlık ekipleri yönlendirildi. Kurban James, hemen Greenville'deki Vidant Sağlık Merkezi'ne götürüldü. James Frabutt'un sağlık durumuyla ilgili bir açıklama yapılmadı.

Haber Yayın Tarihi: 11.09.2019 10:38 

YORUMLAR


Berat Albayrak ile eşi Esra Albayrak, ABD'de yürüyüş yaparken görüntülendi
Son Dakika: İstanbul 4.6 şiddetindeki depremle beşik gibi sallandı İbrahim Erkal'ın 2 buçuk yaşındaki kızının babasının mezarındaki sözleri yürek burktu: Seni özledim