Son Dakika Haberleri: Koçer'den Osb'ye Ziyaret

Koçer'den Osb'ye Ziyaret

2 yıl önce

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Plan Bütçe Komisyonu sözcüsü Nejat Koçer, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Köken’ i ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.

Koçer'den Osb'ye Ziyaret, System.String[]
AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Plan Bütçe Komisyonu sözcüsü Nejat Koçer, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Köken' i ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Milletvekili Nejat Koçer, gelişen Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi'nin çalışmaları hakkında bilgi aldı. Milletvekili Köken, Gaziantep OSB'nin son derece önemli bir vizyona sahip olduğunu dile getirerek, "43 milyon 250 bin metrekarelik alanı ile de Türkiye'nin en büyük Organize Sanayi Bölgesine sahip, bu rakam istihdam ve elektrik tüketim rakamları ile de ilk sıradadır. GAOSB olarak ihracata, istihdama ve mesleki eğitime ciddi katkılar sağlamaya devam etmekteyiz" dedi. Ayrıca Köken ve Yönetim Kurulu Üyeleri Koçer'e yapmış olduğu ziyaretten dolayı teşekkür ettiler. Milletvekili Koçer ise, "OSB'miz üretim, istihdam ve ihracat gücümüzle Türkiye'nin en büyük 5. Sanayi şehri konumundadır. OSB'de geçmişten bugüne kadar hizmet eden herkesin bu gelişimde büyük emeği vardır. Gaziantep geçmişte olduğu gibi bugünde ülkenin sanayisinin lokomotifi olmaya devam ediyor.Bu gelişme sürecinde sanayimizin vede sanayicimizin nasıl bir sorunu var ise Meclisimizde şahsıma ulaştırılan her konuda her zaman yanınızda oldum ve olmaya devam edeceğim. Kalkınma önce şehirlerden başlar şehirler kalkınırsa ülkemiz kalkınır.Yatırım ve üretimin olduğu her platformda hem partim olarak hem de bir Gaziantep sevdalısı olarak yanınızdayım ifadesinde bulundu.İftihar ettiğimiz bir sanayimiz var. Bizlere düşen görev ise yatırımcımızın önündeki engelleri kaldırmaktır" diye konuştu. - GAZİANTEPİnşaat İşçisi, Karısının Yasak Aşkını Başına Taşla Vurarak Öldürdü Berat Albayrak Babasının Koluna Girip Mezarlığa Gitti Ankara'da Belediye Otobüsünde Taciz İddiasına Gözaltı