Kod Adı Hot Dog Filmi - Son Dakika

Kod Adı Hot Dog Filmi

04.04.2018 08:54
Kod Adı Hot Dog Filmi, System.String[]

Kod Adı Hot Dog filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Kod Adı Hot Dog filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Theo ve Luke birbirinden tamamen farklı yapıda insanlardır. Birisi işleri kaba kuvvetle çözerken diğeri ise olayları aklı ile çözmeye çalışır. Büyükelçinin kızının kaçırılması ikisinin bir araya gelmesine neden olur. Kaçırılan kızı kurtarmak için birlikte çalışmak zorunda olan Theo ve Luke zorlu bir maceraya atılır. Çünkü kızın kaçırılması basit bir fidye isteme olayından çok daha fazlasıdır.

Torsten Künstler'in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Til Schweiger, Matthias Schweighöfer, Anne Schäfer, Lisa Tomaschewsky gibi isimler yer alıyor.

Yönetmen: Torsten Künstler

Senaryo: Tripper Clancy

Oyuncular: Til Schweiger, Matthias Schweighöfer, Anne Schäfer, Lisa Tomaschewsky, Joachim Paul Assböck, David Brückner, Simson Bubbel, Thomas Fehlen, Heino Ferch, Samuel Finzi, Leigh Gill, André Hennicke, Ramona Kunze-Libnow, Joan Pascu, Paula Paul, Helena Pieske, Lucia Peraza Rios, Merlin Rose, Joe Toedtling , Tim Wilde, Lilli Schweiger, Lui Eckardt

Filmin Türü: Aksiyon

Orijinal Adı: Hot Dog

Yapımcı Firma: Pantaleon Entertainment

Yapım Yılı: 2018

Yapım Ülkesi: Almanya

Orijinal Dili: Almanca

Filmin Süresi: 105 dk.

Dağıtıcı Firma: Özen Film

Vizyon Tarihi: 15.06.2018

Kod Adı Hot Dog Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Kod Adı Hot Dog Filmi
Kod Adı Hot Dog Filmi

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Kod Adı Hot Dog Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İmamoğlu'ndan tüyler ürperten iddia: İstanbul'da vefat sayısı 450'lere koşuyor, definlere yetişemiyoruz Fortuna Sittard Feyenoord'a kaybetti, ligin son sırasına demir attı Uyuşturucu batağına saplanan genç kadının itirafları torbacıları yakalattı Kayınvalideden damada şok suçlama: Kızıma astım ilacı diye uyuşturucu verdi Aracını satmakta anlaştığı kişinin "Parayı EFT ile gönderiyorum" sözüne inanınca dolandırıldı FETÖ'cü Enes Kanter ile fotoğraf çektiren İsrail'in Birleşmiş Milletler temsilcisine tepki yağdı Putin, Ermenistan'ı üzecek gerçeği bir kez daha dile getirdi: Dağlık Karabağ, Azerbaycan'ın ayrılmaz bir parçası Bakan yardımcısı için açıldığı iddia edilen restoranda kız isteme merasimi yapılmış