Köfteci Ramiz 1000 Kişiye İkramda Bulundu - Son Dakika

Köfteci Ramiz 1000 Kişiye İkramda Bulundu

28.01.2013 14:17
Köfteci Ramiz 1000 Kişiye İkramda Bulundu

Köfteci İsmail; ziyaretçilere cevizli ve Kaymaklı kabak tatlısı ikram etti

Emitt 2013'de 8. Salonu'nda MARKA, BAKKA ve BAKAB bağlı illerine ait Yöresel Ürünler alanında Sakarya'ya ayrılan bölümünde stand açan Köfteci İsmail; her gün yaklaşık 1000 kişiye cevizli ve kaymaklı kabak tatlısı ikram etti.

Ünlü isimleri ağırladı

İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Fuar alanında 24-27 Ocak 2013 tarihlerinde gerçekleşen "17. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT 2013'e 8. Holl'de Sakarya'ya ayrılan bölümünde, açtığı stantta ziyaretçilere; cevizli ve kaymaklı kabak tatlısı ikram eden Köfteci İsmail; diğer yıllarda olduğu gibi bu yılda büyük ilgi gördü. Köfteci İsmail'in stantta her zaman olduğu gibi bu yıl EMİTT 2013'de de; Emel Çelikel Köprülüoğlu, Adnan Çelikel ve Serra Çelikel görevli oldu. Ziyaretçilerden yoğun ilgi gören Köfteci İsmail; standında bir çok ünlü protokol ve ünlü isimleri ağırladı. Köfteci İsmail'in standını ziyaret edenler arasında; Sakarya Valisi Mustafa Büyük; Düzce Valisi Adnan Yılmaz, Karabük Valisi İzzettin Küçük, Yalova Valisi Esengül Civelek, Mersin Vali Yardımcısı Suphi Olcay, Adapazarı Kaymakamı Dr. İsmail Gündüz, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün'de yer alarak, kendilerine ikram edilen Kabak Tatlısı'ndan tattı.

YORUMLAR
500
TBMM Dışişleri Komisyonu 4 kanun teklifini kabul etti TBMM Dışişleri Komisyonu 4 kanun teklifini kabul etti Fenerbahçe, Avusturya'ya geldi Fenerbahçe, Avusturya'ya geldi Seracılık Mükemmeliyet Merkezi'nde iki ayda 30 ton domates hasat edildi Seracılık Mükemmeliyet Merkezi'nde iki ayda 30 ton domates hasat edildi
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Köfteci Ramiz 1000 Kişiye İkramda Bulundu - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement