Kokmaması İçin Balmumu Sürülen 78 Kilo 500 Gram Eroin Şila'ya Takıldı - Son Dakika

Kokmaması İçin Balmumu Sürülen 78 Kilo 500 Gram Eroin Şila'ya Takıldı

05.01.2012 14:50
Kokmaması İçin Balmumu Sürülen 78 Kilo 500 Gram Eroin Şila'ya Takıldı, System.String[]

Gaziantep polisi, düzenlediği operasyonla, Avrupa ülkelerine götürülüp pazarlanması planlanan 78 kilo 500 gram eroin maddesi ele geçirdi.

Gaziantep polisi, düzenlediği operasyonla, Avrupa ülkelerine götürülüp pazarlanması planlanan 78 kilo 500 gram eroin maddesi ele geçirdi. Kamyonun yakıt deposuna yapılan gizli bölmeden çıkarılan uyuşturucu maddeye, kokmaması için de balmumu sürüldüğü öğrenildi.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları istihbarat çalışmaları sonucu, doğu illerinden yurt dışına eroin çıkarılacağı bilgisini aldı. Cumhuriyet Başsavcılığı'nın da talimatları doğrultusunda, Gatem Kavşağı'nda İbrahim D. (33) isimli şahsın kullandığı kamyon durduruldu. Narkotik detektör köpeği Şila'nın da yer aldığı operasyonda, uyuşturucu madde araması yapıldı.

Kokmaması için balmumu sürülen uyuşturucu maddeyi tespit etmekte önce zorlanan Şila, daha sonra yakıt deposuna yapılan gizli bölmedeki eroini fark etti. Kapağı açılan bölmeden önce çuval içerisine konulmuş çayı bulan ekipler, ardından 156 paket halinde hazırlanmış 78 kilo 500 gram eroine ulaştı.

Operasyon sonrasında, kamyonun sahibi ve şoförü olan İbrahim D. Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'nde gözaltına alınırken, araca da el konuldu. Yakalanan zanlı, emniyetteki ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi.

Kokmaması İçin Balmumu Sürülen 78 Kilo 500 Gram Eroin Şila'ya Takıldı
Kokmaması İçin Balmumu Sürülen 78 Kilo 500 Gram Eroin Şila'ya Takıldı
Kokmaması İçin Balmumu Sürülen 78 Kilo 500 Gram Eroin Şila'ya Takıldı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Kokmaması İçin Balmumu Sürülen 78 Kilo 500 Gram Eroin Şila'ya Takıldı - Son Dakika


Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi Bursa'da "damsız" girme kavgası cinayetle bitti Yürümekte dahi zorluk çeken 70'lik dedenin evinden 400 gram esrar çıktı Eski eşini öldürdüğünü soğukkanlılıkla anlattı: Erkeklerin numaralarını kadın ismiyle kaydetmiş