Kolej Havası Filmi - Son Dakika

Kolej Havası Filmi

05.03.2020 14:57
Kolej Havası Filmi, System.String[]

Kolej Havası filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Kolej Havası filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Kolej Havası, Beşiktaşlı olmanın ne demek olduğunu, Türk futbolunun dünü ve bugününü gözler önüne seriyor. İyi bir insan olmanın, sporu sevgi, saygı ve dostluk içinde insan hayatına dahil etmenin önemi üzerinde durulan belgeselde, Metin Tekin, Feyyaz Uçar, Rıza Çalımbay, Mehmet Özdilek gibi efsane futbolcuların yanı sıra Zafer Algöz ve Feridun Düzağaç gibi sanatçıların gözünden Beşiktaş ve Beşiktaşlı olmak anlatılıyor.

Yönetmen: Mehmet Sertan Ünver

Filmin Türü: Belgesel

Orijinal Adı: Kolej Havası

Yapımcı Firma: Güverte Film

Yapım Yılı: 2019

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Filmin Süresi: 105 dk.

Dağıtıcı Firma: CGV Mars Dağıtım

Vizyon Tarihi: 06.09.2019

Kolej Havası Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Kolej Havası Filmi

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Kolej Havası Filmi - Son Dakika


Son Dakika

EDHO dizisi ekibine saldıran şüphelilerden kafa karıştıran ifade: Mağdur biziz, Oktay Kaynarca ölümle tehdit etti Biden bir ilke imza atacak! Hazine Bakanlığı'na Janet Yellen'ı önerdi Bilim insanları, korona salgınını önlemenin yolunu açıkladı: Maske takma oranının yüzde 70'e çıkması gerekiyor İlk kez babası olmadan Boca maçı izleyen Maradona'nın kızı, gözyaşlarına hakim olamadı Merkel'den AB zirvesi öncesi dikkat çeken Türkiye açıklaması: İlişkilerde istenen ilerleme olmadı TCDD'nin itirazı üzerine Marmaray'da aktarma kaldırıldı Burak Yılmaz, 7 maç üst üste gole katkı yaparak kulüp rekoru kırdı EDHO dizisi ekibinden 3 kadına otel odasında dehşeti yaşatan saldırganların görüntüleri ortaya çıktı