Son Dakika Haberleri: Kolideki Ceset Olayında Eş Adliyeye Sevk Edildi

Kolideki Ceset Olayında Eş Adliyeye Sevk Edildi

8 gün önce

Kolideki ceset olayında eş adliyeye sevk edildiDİYARBAKIR - Diyarbakır'da önceki gün bir koli içinde bulunan ceset olayı ile ilgili gözaltına alınan bir kişi adliyeye getirildi.

Kolideki ceset olayında eş adliyeye sevk edildi

DİYARBAKIR - Diyarbakır'da önceki gün bir koli içinde bulunan ceset olayı ile ilgili gözaltına alınan bir kişi adliyeye getirildi.
Önceki gün Kayapınar ilçesinde bulunan bir apartmanın 4. katında kolinin içinde ceset olduğunu gören bina sakinleri, polise ihbarda bulunmuş, incelemede cesedin Recep Ü.'ye ait olduğu, belirlenmişti. Yapılan incelemelerin ardından Recep Ü'nün eşi H.Ü. gözaltına alınmıştı.
Gözaltına alınan Recep Ü.'nün eşi H.Ü., emniyette yapılan işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi. H.Ü.'nün gönül ilişkisi yaşadığı iddia edilen V.Ö.'nün ise hastanedeki tedavisi devam ediyor.Tarihi Eser Kaçakçılığı Yaparken Yakalanan Emniyet Müdürü Tutuklandı HDP'yi Karıştıran Aday! Sosyal Medyada Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor

İran'da 66 Binden Fazla Memurun İşine Son Verildi Yılmaz Özdil'in Kitabı Alışveriş Sitelerinde 25 Bin TL'ye Satılmaya Başlandı