İntihar etmek için denize atlayan kadını 2 yıl sonra balıkçılar buldu - Son Dakika

İntihar etmek için denize atlayan kadını 2 yıl sonra balıkçılar buldu

30.09.2020 12:32

Kolombiya'da iki yıl önce ortadan kaybolan Angelica Gaitan adlı kadın, balıkçılar tarafından kıyıda baygın halde bulundu.

Kolombiya'da eski eşi tarafından tacize uğradıktan sonra iki yıldır ortadan kaybolan Angelica Gaitan (46) adlı kadın Kolombiya kıyılarında balıkçılar tarafından baygın halde bulundu.

İLK MÜDAHALEYİ BALIKÇILAR YAPTI

Balıkçı Rolando Visbal, Gaitan'ı hipotermi geçirmiş şekilde bulduklarını belirtti. Gaitan'a ilk müdahaleyi balıkçılar yaptı. Gaitan'ı sandalyeye oturtan balıkçılar, kıyıda bulunan kadının çocuklarına ulaşmaya çalışıyor.

ÖLDÜĞÜNÜ DÜŞÜNDÜLER

Gitan'ı kurtaran balıkçılar, kadının ilk başta hareketsiz olduğunu, bu yüzden öldüğünü düşündüklerini ifade ederken, parmaklarının oynadığını görünce hastaneye götürdüklerini anlattı.

Kolombiya'da iki yıldır kaybolan kadını balıkçılar buldu

"BU TANRININ BANA İKİNCİ FIRSATI"

Hastaneye kaldırıldıktan sonra yerel medyaya konuşan Gitan, "Tanrıya şükür, hala hayattayım. Bu tanrının bana ikinci bir fırsatı. İlk hamileliğimde bile şiddet görüyordum. Ardından ikinci kez hamile kaldığımda istismar ve şiddet devam etti. Defalarca kez polise şikayet ettim ama yeniden salıveriliyordu" dedi.

20 YILDIR EŞİNDEN ŞİDDET GÖRÜYORMUŞ

20 yıldan fazla bir süredir eşinden şiddet gördüğünü ifade eden kadın, eşi ve ailesinden kaçarken denize atlayarak intihar etmek istediğini söyledi. Gitan'ın ortadan nasıl kaybolduğunu araştıran polis yetkilileri, bu zamana kadar kadının denizde nasıl hayatta kaldığını araştırıyor.

İntihar etmek için denize atlayan kadını 2 yıl sonra balıkçılar buldu

- Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya İntihar etmek için denize atlayan kadını 2 yıl sonra balıkçılar buldu - Son Dakika Dünya

YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Sahte içki ölümleriyle ilgili anason yağı üreticisinden itiraf gibi sözler: Satışları10 kat arttı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan üniversite öğrencilerine müjde: Stajyer Araştırmacı Burs Programını başlatıyoruz Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerli koronavirüs aşısında hedefi belirledi: Önümüzdeki bahar aylarına kadar aşı meselesini çözeceğiz Son Dakika: Ortaokullarda 5., liselerde de 9. sınıflar 2 Kasım'da yüz yüze eğitime başlıyor Dünyanın en hızlı büyüyen yayıncısı Rachell Hofstetter'ın yayını bir ayda 11 milyon kez izlendi Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti