Kolombiya'da LGBT futbol ligi kurdu - Son Dakika

Kolombiya'da LGBT futbol ligi kurdu

12.07.2019 18:01

Futbol Latin Amerika ülkerinde en sevilen spor dalı. Futbol, bu ülkelerde çoğunlukla heteroseksüel erkeklerin sporu olarak görülüyor.

Futbol Latin Amerika ülkerinde en sevilen spor dalı. Futbol, bu ülkelerde çoğunlukla heteroseksüel erkeklerin sporu olarak görülüyor. Ancak LGBT bireyler, kendi futbol liglerini kurarak bu anlayışı kırmaya çalışıyor. Amaç futbol dünyasındaki homofobiyi yenmek.

Kolombiya'da LGBT futbol ligi kurdu

Son Dakika Güncel Kolombiya'da LGBT futbol ligi kurdu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaray'ın ilk 11'i belli oldu! Yıldız futbolcu, kadroya geri döndü Galatasaray'ın gündemine gelen eski Fenerbahçeli Garry Rodrigues, Al-İttihad'a geri döndü Ermenistan Dışişleri Bakanı'na ünlü CNN muhabirinden soğuk duş! Paşinyan'ın sözleri soruldu, ne diyeceğini bilemedi Azerbaycan ordusu Ermenistan'a ait savaş uçağı ve İHA düşürdü Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı Minnoşlar filmi nedeniyle Netflix aboneliklerinde iptaller rekor kırdı Araçla çarpışan motosikletli 2 kardeş, metrelerce sürüklendi 10 yıllık evliliğini tek celsede bitiren oyuncu Mustafa Üstündağ, yeni aşka yelken açtı