Kolombiya, Ukrayna askerlerine mayın temizleme eğitimi verecek - Son Dakika

Kolombiya, Ukrayna askerlerine mayın temizleme eğitimi verecek

24.05.2022 09:52
Kolombiya, Ukrayna askerlerine mayın temizleme eğitimi verecek

Kolombiya'nın, Ukrayna askerlerine mayın temizleme eğitimi vereceği bildirildi.

Kolombiya'nın, Ukrayna askerlerine mayın temizleme eğitimi vereceği bildirildi.

Kolombiya Savunma Bakanı Diego Molano, Twitter'dan yaptığı açıklamada, 11 askeri mühendisin, Ukraynalı askerlere mayın temizleme eğitimi vermek üzere NATO üyesi bir ülkeye gideceğini belirtti.

Rusya'nın savaş açtığı Ukrayna'ya sadece insani yardım konusunda değil, mayınların temizlenmesinde de destek vermeye kararlı olduklarını kaydeden Molano, ülkesinin özgürlük ve insani değerlere bağlılığını vurguladı.

YORUMLAR
500
İsmail Demir: Donanmanın 2'nci büyük gemisi Derya'nın 2023'te envantere girmesi için çalışıyoruz İsmail Demir: Donanmanın 2'nci büyük gemisi Derya'nın 2023'te envantere girmesi için çalışıyoruz Yeni Call of Duty oyunlarının online modu sızdırıldı! Yeni Call of Duty oyunlarının online modu sızdırıldı! Ukrayna, Lysychansk'tan çekildiğini doğruladı Ukrayna, Lysychansk'tan çekildiğini doğruladı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kolombiya, Ukrayna askerlerine mayın temizleme eğitimi verecek - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement