Kolu Sılaj Makinesi Kaptıran Gence Ambulans Helikopter Yetişti - Son Dakika

Kolu Sılaj Makinesi Kaptıran Gence Ambulans Helikopter Yetişti

06.09.2012 22:20
Kolu Sılaj Makinesi Kaptıran Gence Ambulans Helikopter Yetişti, System.String[]

Bursa'nın Keles lçesi Kozağacı'nda Gökhan Altınok (15) isimli genç kolunu silaj makinesine kaptırdı.

Bursa'nın Keles lçesi Kozağacı'nda Gökhan Altınok (15) isimli genç kolunu silaj makinesine kaptırdı. Genç, ambulans helikopter ile hastaneye kaldırıldı.

Kaza sonrası olay yerine gelen 112 Acil Yardım ekibi gencin kolunu makinadan çıkaramayınca Ambulans helikopter istendi. Gökhan Altınok ambulans ile Denizler- Sarıyer'de bekletilen ambulans helikoptere silaj makinesine kolu sıkışık olarak bindirildi.

112 Acil Servis ekipleri ve doktorların yoğun çabası sonrası Gökhan silaj makinesi ile birlikte helikopter ambulansla Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne sevk edildi.

Kolu Sılaj Makinesi Kaptıran Gence Ambulans Helikopter Yetişti

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Kolu Sılaj Makinesi Kaptıran Gence Ambulans Helikopter Yetişti - Son Dakika


Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Merkez Bankası Başkanı, "Dolardaki yükselişi öngörebiliyor muydunuz?" sorusuna böyle yanıt verdi