Kolunu Örümcek Isıran Futbolcu Sahalara 1 Ay Sonra Dönebildi - Son Dakika

Kolunu Örümcek Isıran Futbolcu Sahalara 1 Ay Sonra Dönebildi

16.03.2016 11:40
Kolunu Örümcek Isıran Futbolcu Sahalara 1 Ay Sonra Dönebildi, System.String[]

Örümcek tarafından ısırılan futbolcu James Gray, enfeksiyon kapması nedeniyle koluna yapılan operasyonun ardından 1 ay sonra sahalara döndü.

İngiltere Ulusal Lig takımlarından Wrexham'ın forvet oyuncusu James Gray, yaşadığı ilginç sakatlığın ardından yaklaşık 1 ay sonra sahalara geri döndü. Genç futbolcu, örümcek tarafından ısırıldığını doktorun teşhisi üzerine öğrendiğini söyledi.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI

Geçtiğimiz ay evinde örümcek tarafından ısırılan 23 yaşındaki futbolcu kolundan geçirdiği operasyon sonrasındaki görüntülerini sosyal medya hesabından paylaşmasıyla gündeme oturmuştu.


KARADUL ÖRÜMCEĞİ ISIRMIŞ

Evinde oturduğu sırada bir şey tarafından kolundan ısırıldığını fark eden Gray, kulüp doktoruna gitti. Doktorun teşhisi sonrasında 23 yaşındaki futbolcunun karadul örümceği tarafından ısırıldığı fark edildi. Yaranın iltihap kapması nedeniyle yapılan operasyon sonrasında Gray'in kolunda adeta bir çukur açıldı.

"ENFEKSİYONUN ALINMASI, KOLUMDAKİ ÇUKURA SEBEP OLDU"

Olayın ardından açıklamalarda bulunan futbolcu, "İlk başta bir şey fark etmemiştim. Ancak yara git gide daha da kötüleşti. Sonra kulüp doktoruma göründüm ve bunun bir karadul ısırması olduğunu söyledi. Enfeksiyon nedeniyle ağrı bütün koluma yayılmaya başladı. Durum kötüleşince hastaneye gittim ve enfeksiyonu aldılar. Kolumdaki çukurun olma nedeni de bu. Kolum uzun süre sargıda kaldığından antrenmanlara da katılamadım. Ancak yaklaşık 1 ayın ardından geri döndüm" ifadelerini kullandı.


ÖRÜMCEK ADAM ŞAKALARINA MARUZ KALDI

Gray, rahatsızlığı boyunca Örümcek Adam şakalarına maruz kaldığını da sözlerine ekledi.

(Kaynak: Sporcope)

Kolunu Örümcek Isıran Futbolcu Sahalara 1 Ay Sonra Dönebildi

Son Dakika Spor Kolunu Örümcek Isıran Futbolcu Sahalara 1 Ay Sonra Dönebildi - Son Dakika Spor

YORUMLAR (3)

Son Dakika

Azerbaycan ordusu, Turan taktiğini uygulayarak Ermenistan'ın belini kırdı Durak dışında olduğu için kendisini almayan şoföre kızan kadın taksiyle takip ettiği otobüsü kırmızıya boyadı Kırmızı Oda'daki kadına şiddet yanlısı sözler sosyal medyada gündem oldu ABD başkanlığı için yarışan Biden, ücretsiz koronavirüs aşısı sözü verdi Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi İlker Başbuğ: En büyük hayalim Türkiye ile Azerbaycan'ı tek devlet olarak görmek Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi