Komader Baªkanı Bozkurt'tan Nemrut Kararına Tepk? - Son Dakika

Komader Baªkanı Bozkurt'tan Nemrut Kararına Tepk?

05.01.2012 17:26
Komader Baªkanı Bozkurt'tan Nemrut Kararına Tepk?, System.String[]

Adıyaman (?HA) - Kahta Kommagene Gazeteciler Cemiyeti (Komader) Baºkan? Hac? Bozkurt, Do'a Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlü'ü'nün Nemrut'ta Turizm Merkezi planlamas'na sert tepki geldi.

0AA-YRL/05-OCA-0156-0731

-

(FOTO'RAFLI)

Adıyaman (?HA) - Kahta Kommagene Gazeteciler Cemiyeti (Komader) Baºkan? Hac? Bozkurt, Do'a Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlü'ü'nün Nemrut'ta Turizm Merkezi planlamas'na sert tepki geldi.

Kommagene Gazeteciler Cemiyeti ad'na bir aç'klama yapan Baºkan Hac? Bozkurt, bu karar'n Nemrut Da??'n'n Ad'yaman ile Malatya aras'nda yaºanan polemi'in barda?? taº'ran son damlas? oldu'unu söyledi. Komader Baºkan? Hac? Bozkurt, "Orman ve Su 'ºleri Baºkanl"' Nemrut Da??'n'n kuzeyinde Turizm Merkezi planlamas'na izin vererek ateºe körükle gitmiºtir. Nemrut Da??, Ad'yaman markas? ile an'lan bir yerdir. Nemrut Da??'n'n tapusu Ad'yaman'?n Kahta ilçesi Karadut köyüne kay'tl'd'r. Do'a Koruma ve Milli Parklar

Genel Müdür Vekili Ahmet Özyan'k,'?n hangi Malatya Milletvekili veya hangi Malatyal? bürokrat'n havas'na girerek bu karar? nas'l ald???na hala inanam'yoruz. Genel Müdür vekili Özyan'k, Malatya- nemrut ve Ad'yaman- Nemrut Da?? aras'ndaki mesafeyi bile araºt'racak kadar büyük bir acizlik içerisindedir. Büyük tarihi de'erlere sahip olan Türkiye'de turizmin hak etti'i yere gelmemesinin bu tür ilgisiz ve hissi yöneticilerden kaynakland??? bir kez daha ispatlanm'º bulunmaktad'r" dedi.

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Komader Baªkanı Bozkurt'tan Nemrut Kararına Tepk? - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu Erdoğan'dan Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına ilginç yorum: Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de Merkez Bankası Başkanı, "Dolardaki yükselişi öngörebiliyor muydunuz?" sorusuna böyle yanıt verdi