Son Dakika Haberleri: Uzman Çavuşun Otomobilinde 180 Kilogram Esrar Bulundu

Uzman Çavuşun Otomobilinde 180 Kilogram Esrar Bulundu

10 ay önce

Aksaray'da polisin şüphe üzerine durdurduğu ve uzman çavuşun kullandığı belirlenen otomobilde 180 kilogram uyuşturucu, çok sayıda silah ve sim kart ele geçirildi.

Aksaray'da polisin şüphe üzerine durdurduğu kullandığı otomobilde 150 kilogram kubar ve 30 kilogram toz olmak üzere 180 kilogram esrar maddesi ele geçirildi. Üzerinde sahte kimlikle yakalanan komando uzman çavuş gözaltına alındı.

OTOMOBİLDEKİ BÜYÜK POŞETLER DİKKAT ÇEKTİ

Olay sabah saatlerinde Aksaray -  Adana kara yolunda yaşandı. Edinilen bilgiye göre, rutin yol kontrolü yapan İl  Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şubesi,  Adana'dan Aksaray istikametine seyreden 54 plakalı otomobili durdurdu.  Polis ekiplerinin ehliyet ve ruhsat sorması üzerine araç sürücüsü uzman çavuş olduğunu belirtti. Sürücünün arabasının arkasındaki büyük poşetlerden şüphelenen ekipler aracı arama noktasına çekti. Burada otomobilde yapılan aramada arka koltuk ve bagajda siyah poşetlerde gizlenmiş 150 kilogram kubar esrar ve 30 kilogram toz esrar olmak üzere toplam 180 kilogram esrar maddesi ele geçirdi.

TABURUNDAN İZİNLİ OLARAK AYRILMIŞ

Hakkari Dağ  Komando Taburu'nda görevli olduğu öğrenilen  Komando Uzman Çavuş D.Ö.'nün üzerinde arama yapan polis ekipleri, 2 adet kuru sıkı tabanca, bir adet beylik tabancası, 3 adet şarjör, bir adet sahte kimlik, 2 adet telefon ve çok sayıda sim kart ele geçirdi. D.Ö.'nün  Hakkari'de görev yaptığı, Muşlu olduğu, esrarları  Diyarbakır  Lice'den aldığı ve taburundan izinli olarak ayrıldığı öğrenildi. Esrarları  İstanbul'a götürmek üzere yola çıktığı tespit edilen şahıs gözaltına alınarak emniyet müdürlüğüne götürüldü.


Cinsel İlişki Sırasında Erkek Arkadaşının Penisini Kıran Model, O Anları Anlattı Alışveriş Fişindeki Külot Evliliği Bitirdi
Bakan Gül, Doğruladı! ABD, Tutuklu Konsolosluk Çalışanı Metin Topuz'un Telefonunu İstedi