Komando Uzman Erbaş Kazada Öldü (2) - Son Dakika

Komando Uzman Erbaş Kazada Öldü (2)

30.08.2018 14:46
Komando Uzman Erbaş Kazada Öldü (2), System.String[]

ACI HABER AİLESİNE ULAŞTIKayseri'de otomobilin aydınlatma direğine çarpması sonucu yaşamını yitiren Uzman Erbaş Özgen Özgen'in, Sakarya'nın Taraklı ilçesinde yaşayan ailesine acı haber verildi.

ACI HABER AİLESİNE ULAŞTI

Kayseri'de otomobilin aydınlatma direğine çarpması sonucu yaşamını yitiren Uzman Erbaş Özgen Özgen'in, Sakarya'nın Taraklı ilçesinde yaşayan ailesine acı haber verildi. Taraklı Kaymakamı Cihat Koç ve Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman aileyi ziyaret etti. Evin önünde ailenin taziyeleri kabul etmesi için alan oluşturuldu. Özgen'in ailesi ve komşuları balkonlarına dev Türk bayrakları astı. Ailesinin 3 çocuğundan bekar olan Özgen'in polis emeklisi olan babasının vefat ettiği, annesi Fatma Özgen'in ise yalnız yaşadığı ifade edildi. Özgen'in memleketine en son Kurban Bayramı'nda geldiği belirtildi.

Uzman Erbaş Özgen Özgen'in, yarın Taraklı'da Kurşunlu Yunus Paşa Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verileceği belirtildi.

Aziz GÜVENER/TARAKLI(Sakarya),

Komando Uzman Erbaş Kazada Öldü (2)
Komando Uzman Erbaş Kazada Öldü (2)
Komando Uzman Erbaş Kazada Öldü (2)
Komando Uzman Erbaş Kazada Öldü (2)
Komando Uzman Erbaş Kazada Öldü (2)

- Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Komando Uzman Erbaş Kazada Öldü (2) - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İnternette hızla yayılan esrarengiz palyaço fotoğrafı, Instagram hesaplarının kapanmasına neden oluyor Son Dakika: Sivasspor geriden gelerek Karabağ'ı 3-2 mağlup etti Türk gemisine yapılan hukuk dışı baskınla ilgili düğmeye basıldı! Savaş gemileri sahaya iniyor Merve Boluğur'dan cesur paylaşım! Derin bacak ve göğüs dekoltesi olay oldu Hayat kurtaracak buluş! Koronavirüs hastalarının ölümüne yol açan sitokin fırtınasının gizemi çözüldü Ukrayna ordusu, 5 Türk yapımı SİHA almayı planlıyor Buket Aydın ve Emir Sarıgül bu kez kaçamadı! Aşıklar spor yaparken görüntülendi İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü