Son Dakika Haberleri: Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, Seçim Yorgunluğunu Türkiye Tatiliyle Atıyor

Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, Seçim Yorgunluğunu Türkiye Tatiliyle Atıyor

26 gün önce

Ukrayna Devlet Başkanlığı seçiminden galip çıkan komedyen Vladimir Zelenskiy, iki günlüğüne tatil için Türkiye'ye geldiğini duyurdu.

Yakın bir zamanda Ukrayna'nın devlet başkanlığı koltuğuna oturacak olan ünlü komedyen Vladimir Zelenskiy, çocuklarıyla beraber Türkiye'ye geldiğini duyurdu.

Bodrum'da her yıl bir otelde düzenlenen eğlence festivaline çocuklarıyla beraber gelen Zelenskiy, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, "Açık olma konusunda anlaşmıştık. Çocuklarımı her yıl düzenlenen eğlence festivaline getirdim. Seçim çalışmalarını yürüttüğümüz şu dört aylık süreçten sonra ilk tatilim. Kendim iki gün kalıp döneceğim. Herkese güneşli günler, sağlık ve güzel bir tatil diliyorum" ifadelerini kullandı.

POROŞENKO'YA 9 MİLYON OY FARK ATMIŞTI

Vladimir Zelenskiy, 21 Nisan'da yapılan devlet başkanlığı seçimlerinden, rakibi mevcut Devlet Başkanı Petro Poroşenko'ya 9 milyon oy fark atarak yüzde 73'lük oy oranı ile seçimleri kazanan taraf olmuştu.

Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, Seçim Yorgunluğunu Türkiye Tatiliyle Atıyor
Haber Yayın Tarihi : 26.04.2019 10:23 Kaynak: İHAİmamoğlu "Vakit Yetmedi, Ne Yapacaktım Biliyor musunuz?" Deyip Bombayı Patlattı Karadenizli Kardeşler "Yürüyen Serender" Yaptı Cesedi Otopsiye Götürecek Para Bulamayınca Örtüye Sarıp Araba Üzerinde Taşıdılar