"Komşularıma gidiyorum" diyerek evden çıkan iki çocuk annesi kadın sırra kadem bastı - Son Dakika

"Komşularıma gidiyorum" diyerek evden çıkan iki çocuk annesi kadın sırra kadem bastı

21.06.2021 15:38

Antalya'nın Kepez ilçesinde iki gün önce "Komşularıma gideceğim" diyerek evden çıkan evli ve iki çocuk annesi kadın sırra kadem bastı. Eşini her yerde arayan gözü yaşlı genç adam ise şu ana kadar bir ize rastlayamadı. Annelerini soran iki küçük kız ise babaları tarafından, "Anneniz hastanede, gelecek" diyerek teselli ediliyor.

Kepez ilçesinde eşi Bilal Çatma (28), çocukları Meryem Su (6) ve İrem Su (5) ile birlikte yaşayan Selcan Çatma (27), cumartesi akşam saat 21.00 sularında "Komşularıma gidiyorum" diyerek evden çıktı. Eşinin geç saatlere kadar eve dönmemesi üzerine durumdan şüphelenen Bilal Çatma, telefonunu aradı. Eşinin telefonunun kapalı olduğunu gördü.

"ANNE ÇABUK GEL"

Eşinin hayatından endişe eden genç adam, durumu polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelerek kadının eşinden ve yakınlarından bilgi alan polis ekipleri, arama çalışması başlattı. Diğer taraftan iki küçük kızın annelerinin ortadan kaybolmasının ardından üzüntülü oldukları görüldü. Baba Bilal Çatma kızlarını, "Anneniz geliyor, gelecek, hastanede" teselli ettiği öğrenildi. Kızlar annelerine, "Anne çabuk gel. Anne seni çok özledim" diyerek seslenmesi adeta yürekleri burktu.

'Komşularıma gidiyorum' diyerek evden çıkan iki çocuk annesi kadın sırra kadem bastı

"YETER Kİ GELSİN, HER ŞEYİ KONUŞURUZ"

Endişeli bir şekilde bekleyen Bilal Çatma ise, "Eşim komşuya gidiyorum diye gitti. Bir daha geri dönmedi. Durumundan şüpheleniyorum. Kaçırıldığını düşünüyorum. Aramızda ciddi bir sorun yoktu. Bir an önce bulunmasını istiyorum. Onu bekliyoruz. Çocuklarım ile özledik. Cumartesi akşam gitti. 2 gündür haber alamıyoruz. Çocuklarımı sürekli gelecek, geliyor ve hastanede diye teselli ediyoruz. Çocuklar annem ne zaman gelecek, annem bize şaka yaptı. Bizden saklandı diyorlar. Kendi gitti ise çıksın gelsin. Sağ salim geri dönmesini istiyorum. Yeter ki gelsin. Her şeyi oturup konuşuruz. Ben şu an çocuklarım için hayatta duruyorum." diye konuştu.

'Komşularıma gidiyorum' diyerek evden çıkan iki çocuk annesi kadın sırra kadem bastı

"HER YERE BAŞVURU YAPTIK"

Genç kadının kayınvalidesi Güllü Çatma ise, "Kendisini çok seviyoruz. İki çocuğu var. Kendisi görüyorsa arasın konuşalım. Nerede ise çıksın gelsin. Aşağı inip geleceğim diyerek çıktı. Çocukları durmadan nereden diye soruyor. Çocuklara hastanede iyileşecek gelecek diyoruz. Her yere başvuru yaptık. Bulunmasını istiyoruz" şeklinde konuştu.

 Komşularıma gidiyorum diyerek evden çıkan iki çocuk annesi kadın sırra kadem bastı

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa 'Komşularıma gidiyorum' diyerek evden çıkan iki çocuk annesi kadın sırra kadem bastı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 29 Temmuz günü koronavirüs nedeniyle 60 kişi vefat etti, 22 bin 161 yeni vaka tespit edildi 20:26 Son Dakika: Türkiye'de 29 Temmuz günü koronavirüs nedeniyle 60 kişi vefat etti, 22 bin 161 yeni vaka tespit edildi İBB UKOME Toplantısı'ndan ulaşım zammı çıktı! Tam bilet 4 lira 5 kuruş oldu 20:10 İBB UKOME Toplantısı'ndan ulaşım zammı çıktı! Tam bilet 4 lira 5 kuruş oldu Adana, Kilis, Kütahya ve Köyceğiz'deki orman yangınları kontrol altına alındı 19:52 Adana, Kilis, Kütahya ve Köyceğiz'deki orman yangınları kontrol altına alındı
Alevlerin sardığı Bodrum'da korkulan oldu! Lüks otel cayır cayır yanıyor 19:30 Alevlerin sardığı Bodrum'da korkulan oldu! Lüks otel cayır cayır yanıyor Sarıklı görüntüleri tartışma yaratan Tuğamiral Mehmet Sarı görevden alındı 18:41 Sarıklı görüntüleri tartışma yaratan Tuğamiral Mehmet Sarı görevden alındı İBB'nin UKOME toplantısında gergin anlar! Fena sinirlenen İmamoğlu kendini tutamadı 18:28 İBB'nin UKOME toplantısında gergin anlar! Fena sinirlenen İmamoğlu kendini tutamadı
Manavgat yangınında can veren çiftle ilgili yürek burkan detay: Kapılar kilitliydi 17:33 Manavgat yangınında can veren çiftle ilgili yürek burkan detay: Kapılar kilitliydi Genç kızdan korkunç iddia: Patronum yazlık evindeki yan odada karısını uyutup, beni taciz etti 16:59 Genç kızdan korkunç iddia: Patronum yazlık evindeki yan odada karısını uyutup, beni taciz etti
Advertisement