Komşusuna zarar vermek isteyen kişi, yüzlerce kavunu bıçakla parçaladı - Son Dakika

Komşusuna zarar vermek isteyen kişi, yüzlerce kavunu bıçakla parçaladı

07.10.2019 10:55

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde bir kişi, komşusunun kavun tezgahına gizlice girerek yüzlerce kavunu bıçakla parçaladı. Her gün yüzlerce kavunu delinen esnaf, gerçeği güvenlik kamerasından gördü.

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde meydana gelen ilginç olay, gören ve duyanları hayrete düşürdü. Komşusunun kavun tezgahına gizlice giren bir kişi elindeki bıçakla yüzlerce kavunu deldi. Kavunlara hayvanların zarar verdiğini düşünen çiftçi gerçeği iş yerine sonradan koyduğu güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyince anladı.

GERÇEK KAMERA KAYITLARIYLA ORTAYA ÇIKTI

Çorlu - İstanbul yolu üzerinde Çorlu Havaalanı yakınlarında meydana geldi. Çorlu'nun Seymen Mahallesi'nde yetiştirdiği kavunları yol kenarına kurduğu tezgahta satışa sunan bölgedeki çok sayıda çiftçiden biri olan Ferit Üren, hemen her gün tezgahındaki kavunlarının delinmesi nedeniyle kavun tezgahına kamera yerleştirdi. Aylarca devam eden olayda ilk olarak kavunlara hayvanların zarar verdiğini düşünen Ferit Üren süreklilik arz eden durumun hayvan işi olmadığını düşününce tezgahına güvenlik kamerası yerleştirdi ve kavunları delenin arkadaşım dediği yan tezgahın çalışanı olduğunu gördü.

Yaşananları aktaran çiftçi Ferit Üren, "İnsan doğrar gibi kavunlarımızı uzun zamandan beri doğruyorlardı. Biz ilk başta fare olarak düşündük ama incelediğimizde fare olmadığını bilerek sert bir cisimle delindiğini fark ettik. Şu ana kadar bir buçuk tona yakın bir kavun kaybımız oldu. Bir türlü tespit edemeyince kamera koymak zorunda kaldık. Kamera koyduğumuzda yan taraftaki tezgahta çalışan arkadaşımız dediğimiz insanın sabah erken saatlerde gelip kavunları deldiğini gördük. En son yaptığında tam 154 tane kavunumuzu delmişti. Bundan sonrası Allah ile onun arasında kalmış bir şey" dedi.

10 BİN LİRALIK ZARAR VERDİ

Sürecin geçen seneden beri devam ettiğini de aktaran Üren, "Bunlar geçen seneden beri devam ediyordu. Geçen sene de bir traktör römorku dolusu kavunumuz 15 gün içinde hiç oldu. Biz hep fare diye düşündük ama fare değil iki ayaklı farenin olduğunu gördük. Bize geçen seneden bu yana yaklaşık 10 bin liralık bir zarar verdi" diye konuştu.

Görüntüleri gördüğünde çok şaşırdığını ifade eden Üren, "Biz arkadaşımız diyorduk, fakat niyeti farklıymış bilemedik" şeklinde konuştu.

Komşusuna zarar vermek isteyen kişi, yüzlerce kavunu bıçakla parçaladı
Komşusuna zarar vermek isteyen kişi, yüzlerce kavunu bıçakla parçaladı
Komşusuna zarar vermek isteyen kişi, yüzlerce kavunu bıçakla parçaladı
Komşusuna zarar vermek isteyen kişi, yüzlerce kavunu bıçakla parçaladı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Komşusuna zarar vermek isteyen kişi, yüzlerce kavunu bıçakla parçaladı - Son Dakika

YORUMLAR (9)
  • Allah fesatlara vermez: Fesatlık hastalıktır hayınlık hastalıktır bu tip insanların yüzü hiç gülmezler Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • X: Gece , gündüz emek ederek yetiştirsin sen de o çiftçinin ürününe zarar ver. Olacak iş değil. Yazık adamcağıza inşallah zararı karşılanır. Üreten her insan çok değerlidir.. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Aytemiz Alanyaspor, gösterdiği performansla Süper Lig'i kasıp kavuruyor Bakan Selçuk, "Maske kalksın" mesajlarına tepki gösterdi: Bu artık bir rica değil Güne düşüşle başlayan altının gram fiyatı 481 liradan işlem görüyor "Azeri askerleri öldürdük" haberini Serdar Ortaç fotoğrafıyla servis ettiler Son Dakika! Hatay'da, 23 yıldır aranan PKK'nın sözde Amanoslar sorumlusu terörist Hüseyin Acar öldürüldü Paşinyan "Karabağ olmazsa biteriz, silahlanın" çağrısı yapmıştı! Azerbaycan, Karabağ'ın kalbine giden kenti kuşattı Yüz yüze eğitim, çocuklarda vaka sayısını artırdı mı? Bilim Kurulu Üyesi Kara'dan yanıt geldi Futbola geri dönen Survivor Aycan rahatsızlandığını sosyal medya hesabından duyurdu