Kömürlükte 7 yaşındaki kız çocuğunun cesedi bulundu (2) - Son Dakika

Kömürlükte 7 yaşındaki kız çocuğunun cesedi bulundu (2)

30.01.2023 23:10
Kömürlükte 7 yaşındaki kız çocuğunun cesedi bulundu (2)

CESEDİ ODUN VE KÖMÜR ÇUVALLARININ ALTINA GİZLENMİŞBatman'da halasına ait kömürlükte cesedi bulunan 7 yaşındaki Adara A. ile ilgili soruşturma sürerken, şüpheli olarak gözaltına alınan babası Ö.F.A.'nın emniyetteki işlemleri devam ediyor.

CESEDİ ODUN VE KÖMÜR ÇUVALLARININ ALTINA GİZLENMİŞ

Batman'da halasına ait kömürlükte cesedi bulunan 7 yaşındaki Adara A. ile ilgili soruşturma sürerken, şüpheli olarak gözaltına alınan babası Ö.F.A.'nın emniyetteki işlemleri devam ediyor. Olayla ilgili olarak bazı detaylar da ortaya çıkmaya başladı.

Eşi M.A.'nın bir süre önce Ö.F.A.'ya boşanma davası açtığı ve yaşadıkları İstanbul'dan babasının Batman'daki evine geldiği öğrenildi. Bunun üzerine şüpheli Ö.F. A.'nın da yaklaşık 2 hafta önce İstanbul'dan Batman'a geldiği ve ablasının evinde kaldığı belirlendi. 2 gün önce de Ö.F.A.'nın kızını bir süre kendisinde kalması için yanına alarak vakit geçirdiği ve ablasının gelip gelmeyeceğini sormak için araması üzerine de bir arkadaşında kalacağını söylediği kaydedildi. Bugün de ablasının kömür almak için kömürlüğe gittiği, odun ve kömür çuvallarının arasında gizlenmiş şekilde yeğenin cesediyle karşılaştığı anlaşıldı. Adara'nın cansız bedeni üzerinde sağlık ekiplerince yapılan ilk incelemede herhangi bir kesici delici alet ya da kurşun yarasının olmadığı, vücudunda morarmalar olduğu belirtildi.29 OCAK'TA İSTANBUL İÇİN REZERVASYON YAPMIŞ

Ö.F.A.'nın 29 Ocak tarihinde şehirlerarası bir yolcu otobüsü firmasına, 30 Ocak Pazartesi günü saat 12.00'de İstanbul'a hareket edecek olan otobüs için rezervasyon yaptırdığı da ortaya çıktı. Ö.F.A.'nın Diyarbakır'da otobüste yakalanarak gözaltına alındığı öğrenildi.


Kaynak: DHA
YORUMLAR (2)
  • Serkan Konya: Yazıklar olsun inşallah idam idam müptezel Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Serkan Konya: Yazıklar olsun insanlah idam idam idam Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Müsavat Dervişoğlu: 'Sayın Cumhurbaşkanı, Kendisine Yakışan Üslubun Mümessili Gibi Davranamıyor. Yani Cumhurbaşkanı Gibi Konuşmuyor' Müsavat Dervişoğlu: 'Sayın Cumhurbaşkanı, Kendisine Yakışan Üslubun Mümessili Gibi Davranamıyor. Yani Cumhurbaşkanı Gibi Konuşmuyor' Batman'da 500 yataklı hastane yapılıyor Batman'da 500 yataklı hastane yapılıyor İstanbul'da yaşanan hırsızlıklar kamerada İstanbul'da yaşanan hırsızlıklar kamerada

Son Dakika Güncel Kömürlükte 7 yaşındaki kız çocuğunun cesedi bulundu (2) - Son Dakika


Advertisement