Konak Belediyesi, Kurduğu Ekiple İlçeyi Temizliyor - Son Dakika

Konak Belediyesi, Kurduğu Ekiple İlçeyi Temizliyor

08.09.2012 11:50
Konak Belediyesi, Kurduğu Ekiple İlçeyi Temizliyor, System.String[]

İzmir'in Konak Belediyesi, park ve kaldırımların düzenli bir şekilde temizlenmesi için aralarında kadınların da bulunduğu temizlik ekibi kurdu.

İzmir'in Konak Belediyesi, park ve kaldırımların düzenli bir şekilde temizlenmesi için aralarında kadınların da bulunduğu temizlik ekibi kurdu. Kurulan ekip, ilçedeki sokakların, kaldırımların, park ve bahçelerin bakımını yapıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan, Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, Konak'ın İzmir'in merkezi ve en önemli ilçelerinden biri olduğunu belirterek, "Sabah yediden başlayarak her gün bir buçuk milyon insan gece yarısına kadar bizden hizmet alıyor. Biz daha yeşil, daha güzel, daha çağdaş ve daha temiz bir Konak için gecemizi gündüzüme katarak çalışıyoruz." dedi. Temizlik ekiplerinin çeşitli yaş gruplarından insanlardan kurulduğunu ifade eden Tartan, "Bu kentin temizlik görevlileri olarak, şikayet konusu olan süpürge ve küçük çöplerin toplanması konusunda hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmıyorlar. Ben onlara teşekkür ediyorum. Büyük bir özveri ve sevgiyle kenti temizliyorlar." diye kaydetti.

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Konak Belediyesi, Kurduğu Ekiple İlçeyi Temizliyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürüyor! Gubadlı kent merkezi Ermenistan'ın işgalinden kurtardı Erol Bulut'tan dikkat çeken şampiyonluk temennisi: Umarım sezon sonuna kadar namağlup gideriz Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı