Konak Belediyesi'nden İlçedeki Okullara Destek - Son Dakika

Konak Belediyesi'nden İlçedeki Okullara Destek

05.01.2012 12:40
Konak Belediyesi'nden İlçedeki Okullara Destek, System.String[]

Konak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki 120 okulu yenilediği belirtildi.

Konak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki 120 okulu yenilediği belirtildi.

Konak Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, Konak'taki 120 okulun eksiklerinin tamamlandığı, Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin, öğrencilerin modern koşullarda eğitim görebilmeleri için çalıştıkları kaydedildi.

Okulların su tesisatlarından havalandırma sistemine, zemin kaplamadan oyun ve spor alanına kadar okulların ihtiyacı olan tadilat, teknik destek ve malzeme temininin Konak Belediyesi tarafından yapıldığı ifade edildi.

- İZMİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Konak Belediyesi'nden İlçedeki Okullara Destek - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

SİHA korkusu bunu da yaptırdı! Sözde Karabağ lideri Harutyunyan taktik toplantısını anaokulunda gerçekleştirdi 'Trabzon' paylaşımıyla büyük tepki çeken CHP'li Kılınç, adliye önünden fotoğraf paylaştı Vatandaşa ucuza satmak yerine depoda bekletilen bir ton balık çürüdü Alkollüyken zincirleme trafik kazasına karışan Ahmet Kural'a hapis istemiyle dava açıldı Karadeniz hamsisi tezgahlara inince fiyat 40 TL'den 15 TL'ye düştü 1966 model cipi 25 bin lira harcayarak adeta 2020 modele dönüştürdü Camideki görüntü İlber Ortaylı'yı kızdırdı: Bu ne zevksizlik Hatay saldırısını düzenleyen teröristlerin Amanoslar'a geldikleri paramotorlar ele geçirildi