Konseyden 'Huzurlu Aile, Mutlu Aile' Kavramı - Son Dakika

Konseyden 'Huzurlu Aile, Mutlu Aile' Kavramı

17.02.2012 15:58
Konseyden 'Huzurlu Aile, Mutlu Aile' Kavramı, System.String[]

Meclis,´Toplumsal değişimin aile üzerindeki etkileri´ projesiyle kadına yönelik şiddetin sona ermesini hedefleniyor.

Bursa Kent Konseyi Kadın Meclisi, düzenlediği ´Toplumsal değişimin aile üzerindeki etkileri´ projesiyle kadına yönelik şiddetin sona ermesini hedefleniyor.

Bursa Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından 'huzurlu aile, mutlu aile' sloganıyla gerçekleştirilecek olan "Toplumsal Değişimin Aile Üzerindeki Etkileri" projesi ile kadına yönelik şiddetin sona erdirilmesini hedefleniyor. Proje kapsamında pilot bölge seçilen Emek Mahallesi'nde, mahalle sakinlerine yönelik olarak 'kadına yönelik şiddet' ve 'aile hayatına olumsuz etkileri' konularında 3 ayrı seminer verilecek. 22 Şubat 2012 saat 13.00'te Celal Bayar İlköğretim Okulu'nda, 14 Mart 2012 ve 04 Nisan 2012 tarihlerinde ise saat 13.00'te Emek Düğün Salonu'nda gerçekleştirilecek olan seminerlerde, Bursa Müftü Yardımcısı Suzan Yıldırım, Psikolog Birgül Aydın, Avukat Nilgün Berk ve Din Görevlisi Lütfi Taşçı konuşmacı olarak katılacak.

Konseyden 'Huzurlu Aile, Mutlu Aile' Kavramı

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Konseyden 'Huzurlu Aile, Mutlu Aile' Kavramı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'daki terör saldırısının ardından akıllara ABD'nin uyarısı geldi Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Hatay'daki patlamanın ardından ilk görüntüler geldi Jorge Jesus, 7 yıl önceki Fenerbahçe'yi unutamıyor: Beni en çok etkileyen maçtı İlk defa Ay'ın güneş gören yüzünde su bulundu Beşiktaş, Yukatel Denizlispor'u deplasmanda 3-2 yendi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya ayrıldı mı? Sosyal medya hesapları yalanladı