Konseylerden Dayanışma Örneği - Son Dakika

Konseylerden Dayanışma Örneği

12.01.2012 12:24
Konseylerden Dayanışma Örneği, System.String[]

Bursa Kent Konseyi Başkanı Mehmet Semih Pala, Yıldırım Kent Konseyi Başkanı Arif Çelenk ve yürütme kurulu üyeleri bir araya geldi.

Bursa Kent Konseyi Başkanı Mehmet Semih Pala, Yıldırım Kent Konseyi Başkanı Arif Çelenk ve yürütme kurulu üyeleri bir araya geldi.

Bursa Kent Konseyi ofislerinde gerçekleşen ziyarette, Bursa Kent Konseyi Başkanı Mehmet Semih Pala, kent konseylerinin yapısı ve çalışma alanları itibariyle büyük önem taşıdığını söyledi. Kent konseylerinin her kesimin desteğini alan, herkese söz hakkı veren ortamlar oluşturması gerektiğini belirten Pala, Bursa Kent Konseyi'nin toplumsal denge çizgisi anlayışıyla her kesimde kabul gördüğünü ve başarılı olduğunu ifade etti.

Bursa'nın bütün meseleleriyle alakadar olduklarını dile getiren Pala, "Bursa Kent Konseyi hem bağımsız bir kuruluştur, hem de Büyükşehir Belediyesi ile uyum içinde çalışmaktadır. Bu çizgiyi iyi belirliyoruz. Türkiye'nin en aktif kent konseyi olarak 2,5 yılda yaklaşık 3 bin 200 etkinlik gerçekleştirdik. Yıldırım Kent Konseyi'nin yeni başkanı Arif Çelenk ve yürütme kurulu üyelerinin de başarılı olacağına inanıyorum. Yıldırım Kent Konseyi'ne gerekli destekleri vermeye hazırız" dedi.

Yıldırım Kent Konseyi Arif Çelenk ise, Bursa Kent Konseyi ile birlikte hareket edeceklerini söyledi. Çelenk, Yıldırımlıların düşüncelerini rahatça ifade edecekleri ortamları oluşturmayı hedeflediklerini vurguladı. - BURSA

Konseylerden Dayanışma Örneği
Konseylerden Dayanışma Örneği

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Konseylerden Dayanışma Örneği - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 24 Temmuz günü koronavirüs nedeniyle 58 kişi vefat etti, 12 bin 381 yeni vaka tespit edildi 19:36 Son Dakika: Türkiye'de 24 Temmuz günü koronavirüs nedeniyle 58 kişi vefat etti, 12 bin 381 yeni vaka tespit edildi Almanya'dan Türkiye'ye passiflora meyvesi yetiştirmek için geldi! İlk hasadının kilosunu 75 liradan satıyor 19:23 Almanya'dan Türkiye'ye passiflora meyvesi yetiştirmek için geldi! İlk hasadının kilosunu 75 liradan satıyor Kıyma çekmek isterken akıma kapılıp öldü 19:12 Kıyma çekmek isterken akıma kapılıp öldü
Asya Kaplan Sivrisineği İstanbul'dan sonra 13 ilde daha ortaya çıktı 19:08 Asya Kaplan Sivrisineği İstanbul'dan sonra 13 ilde daha ortaya çıktı Dünyaca ünlü üzümleri korumak için 4 bin salkımı çöp poşetleriyle kapladı 18:09 Dünyaca ünlü üzümleri korumak için 4 bin salkımı çöp poşetleriyle kapladı Ünlü oyuncu Mike Mitchell, Fethiye'de teknede ölü bulundu! 17:54 Ünlü oyuncu Mike Mitchell, Fethiye'de teknede ölü bulundu!
'Hain' diyen taraftara, Ghezzal cephesinden gelen cevap sert oldu 17:44 'Hain' diyen taraftara, Ghezzal cephesinden gelen cevap sert oldu UNESCO'nun Ayasofya uyarısına Dışişleri'nden yanıt: Türkiye'nin mülkü ve titizlikle korunuyor 17:36 UNESCO'nun Ayasofya uyarısına Dışişleri'nden yanıt: Türkiye'nin mülkü ve titizlikle korunuyor
Advertisement