Kontrollü spor etkinliği (2) - Son Dakika

Kontrollü spor etkinliği (2)

Bahçelievler Belediyesi ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü iş birliğiyle "kontrollü sabah sporu" etkinliği düzenlendi.

Bahçelievler Belediyesi ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü iş birliğiyle "kontrollü sabah sporu" etkinliği düzenlendi.

"Spordan şaşma, sosyal mesafeyi aşma" sloganıyla Yenibosna Şehir Stadı'nda gerçekleştirilen etkinlik, yeni koronavirüs salgını sürecinde evde hareketsiz kalınan dönemde alınan fazla kiloların, sosyal mesafe kuralına uygun olarak verilebilmesi amacıyla yapılıyor.

Uzun süredir evde spor yapma imkanı bulamayan vatandaşlar, tesis girişinde ateşleri ölçüldükten sonra kendileri için güvenlik şeridiyle ayrılmış alanlarda, uzman sporcu eğitmenler eşliğinde sabah sporunu yaptı.

Maskeli ve sosyal mesafe kuralına uygun şekilde gerçekleştirilen etkinlikte vatandaşlar açık havanın da tadını çıkardı.

Uzman eğitmenler ve müzik eşliğinde her salı yapılacak etkinlik, eylül sonuna kadar devam edecek.

Son Dakika

21:05 Alanya'da uçuruma yuvarlanan otomobilde bir aile yok oldu: 3 ölü, 4 yaralı 20:41 Vezneciler'deki terör saldırısı davasında karar çıktı 20:30 Milli Savunma Bakanlığı: Burdur'da 23 askerde koronavirüs tespit edildi 20:09 Ayasofya kararını hazmedemeyen İsrailli bir grup, Türk bayrağı yaktı 20:04 Denizli'de erken gol! Ekuban, şık vuruşla eşitliği bozdu 20:03 Son Dakika: Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, en çok vaka görülen 5 ilimizi paylaştı 17:27 İBB Meclisi Ayasofya'nın adını, "Ayasofya Camii ve Külliyesi" olarak değiştirdi 17:25 Bileğinde kesik izi olan anne önce 1 yaşındaki bebeğini ardından kendini 10. kattan aşağı bıraktı 16:09 Erdoğan'dan "Ayasofya'da ilk namazı siz kıldırın" önerisine yanıt: O kadar da değil 16:02 Otostop çeken genç kadının hayatı karardı! Zorla uyuşturucu kullandırıp tecavüz ettiler 15:46 Danimarkalı turist, ülkesinden daha güvenli gördüğü Alanya'da tatilin tadını çıkarıyor 15:23 İran'dan Ayasofya'nın ibadete açılması hakkında ilk yorum: Mutluluk duyduk 15:18 Talihsiz adam, yeni doğan bebeğini görmeye giderken kazada öldü 15:18 Burdur diken üstünde! Alay Komutanlığında görevli askerlerde koronavirüs tespit edildi 15:07 "Abi beni bir şey ısırdı" dedikten 1 saat sonra ölen Hamza'nın vücudunda yılan izlerine rastlandı