Konuşma yaparken fenalaşan Beşar Esed kürsüden inmek zorunda kaldı - Son Dakika

Konuşma yaparken fenalaşan Beşar Esed kürsüden inmek zorunda kaldı

Suriye'de binlerce insanın ölümünden sorumlu olan Beşar Esed, dün Meclis'te konuşma yaptığı sırada fenalaştı. Konuşmasını yarıda kesen Esed, daha sonra geri döndü.

Son 10 yılda Suriye'de binlerce insanın ölümünden sorumlu olan ve ülkeyi adeta yerle bir eden Esed, dün Meclis'te konuşma yaptığı sırada fenalaştı.

BİR SÜRE SONRA DÖNDÜ

Esed, salondan ayrılıp bir süre dinlendikten sonra dönerek konuşmasına devam etti. O sırada salonda bulunanlar ise Esed'i alkışladı. Yapılan açıklamada ise tansiyonunun düştüğü belirtildi.

Konuşma yaparken fenalaşan Beşar Esed kürsüden inmek zorunda kaldı

Haber Yayın Tarihi: 13.08.2020 07:55

Son Dakika Dünya Konuşma yaparken fenalaşan Beşar Esed kürsüden inmek zorunda kaldı - Son Dakika Dünya

YORUMLAR (48)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Ebru Gündeş, yıllardır küs olduğu babası Remzi Gündeş'i sessiz sedasız defnetti Bakan Soylu, Cübbeli Ahmet'in "Selefi dernekleri silahlanıyor" iddiasıyla ilgili konuştu: Bildiklerini anlatacak Bakan Soylu'dan çok tartışılacak gönderme: AYM Başkanı'nın aldığı komiser yardımcılarının yüzde 41'ini FETÖ'den ihraç ettim Ünlü Instagram modeli Monique Agostino, hırsızlık suçundan 24 ay hapis cezasına çarptırıldı Fenerbahçe, Nazım Sangare ile 4 yıllık sözleşme imzaladı Ankara'daki sağlık çalışanlarına saldırı girişiminin fotoğraf kareleri ortaya çıktı Abdurrahim Albayrak'ın "Beyaz sayfa açalım" sözlerine Terim'den tepki: Aynı fikirde değilim, buna mecbur da değilim Atletico Madrid'e transfer olan Luis Suarez, Barcelona tesislerinden ayrılırken gözyaşlarını tutamadı