Konut-Sen'den Aa'ya Plaket - Son Dakika

Konut-Sen'den Aa'ya Plaket

29.05.2016 14:12
Konut-Sen'den Aa'ya Plaket, System.String[]

Konut Görevlileri Sendikası (Konut-Sen) tarafından Anadolu Ajansı'na (AA) plaket verildi.

Konut Görevlileri Sendikası (Konut-Sen) tarafından Anadolu Ajansı'na (AA) plaket verildi.

Sendika tarafından, bina görevlilerini bilinçlendirmek amacıyla düzenlenen seminerlerin üçüncüsü Ertan Gösteri Merkezi'nde yapıldı. Konut-Sen Genel Başkanı Uğur Gözel, seminerin açılışında, konut görevlilerinin sorunlarını gündeme getirdiği ve seslerini duyurduğu için AA'ya plaket vererek, tarafsız ve güvenilir haberciliğin kaynağı olarak nitelendirdiği AA'ya çalışmalarında başarılar diledi.

Seminer kapsamında iş hukuku, iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarınca yaklaşık 100 bina görevlisine hak ve sorumluluklarıyla ilgili bilgiler verilirken, sektörde yaşanan sorunlarla ilgili öneriler de tartışıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Konut-Sen'den Aa'ya Plaket - Son Dakika


Son Dakika

Trump, Biden'ın başkanlığının onaylanması durumunda Beyaz Saray'ı bırakacağını açıkladı Fransa Dışişleri: Dağlık Karabağ'ın bağımsızlığını tanımıyoruz Moderna ve Pfizer'in geliştirdiği aşıların yan etkileri belli oldu Türk gemisine yapılan hukuk dışı baskınla ilgili düğmeye basıldı! Savaş gemileri sahaya iniyor Merve Boluğur'dan cesur paylaşım! Derin bacak ve göğüs dekoltesi olay oldu Eski takım arkadaşı, Maradona'nın Türkiye macerasını anlattı: İnanılmazdı Buket Aydın ve Emir Sarıgül bu kez kaçamadı! Aşıklar spor yaparken görüntülendi İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü